Konwerter optyczny LNB TOL32 ze złączem FC/PC

1402,20 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
1402,20 zł 0 % od 1 szt. -
od 11,00 zł
Dostępny
Kod towaru: A9885
Konwerter optyczny LNB TOL32 umożliwia dystrybucję sygnału do 32 punktów odbiorczych (konwerterów Quatro lub Quad) rozłożonych w promieniu 10 km.
• Dystrybucja sygnału SAT w instalacji światłodowej
• Światłowód jednomodowy
• Moc sygnału na wyjściu: 7 dBm
• Transmisja na dystansie nawet 10 km

Gwarancja

Zapewniamy 2 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Konwerter optyczny LNB TOL32 ze złączem FC/PC A9885 jest nowoczesnym urządzeniem służącym do przesunięcia i wzmocnienia sygnałów z zakresów 10,7 - 11,7 i 11,7 - 12,75 GHz w zakres częstotliwości 0,95GHz – 5,45 GHz. Następnie sygnał taki zostaje przesłany przy użyciu światłowodu jednomodowego w II oknie transmisyjnym (1310nm) do konwertera typu TVQ 05 QUATRO A9882 lub TVC 05 QUAD A9883, na którym dokonywana jest zmiana medium transmisyjnego na miedziany przewód koncentryczny.
Konwerter optyczny LNB TOL32 umożliwia dystrybucję sygnału do 32 punktów odbiorczych (konwerterów Quatro lub Quad) rozłożonych w promieniu 10 km. Dokładną liczbę punktów odbiorczych oraz ich maksymalną odległość od źródła sygnału wyznaczyć można dokonując bilansu tłumienia toru optycznego z uwzględnieniem budżetu mocy optycznej. Sygnał z konwertera dzielić można przy pomocy typowych splitterów optycznych. Zaleca się dedykowanych splitterów serii TOS 0xD. Podziału dokonać można na dwa A98892, trzy A98893 lub cztery A98894 tory optyczne. Urządzenie posiada złącze wyjścia optycznego FC/PC, którym przesyłany jest sygnał satelitarny (obie polaryzacje oraz oba pasma).
Konwerter wymaga osobnego zasilania napięciem o wartości 12 V. Zasilanie realizowane jest z dołączonego do zestawu zasilacza. Napięcie dosyłane jest do konwertera z wykorzystaniem miedzianego przewodu koncentrycznego.
Pracujący w oknie 1310nm konwerter w raz z konwerterem TVQ 05 QUATRO A9882 stanowi idealne rozwiązanie dla systemów multiswitchowych. Dzięki zastosowaniu takiego zestawu, oprócz korzyści wynikającej z większej swobody co do odległości urządzeń od źródła sygnału, zyskujemy również łatwość wykonania instalacji. W miejscu typowej 4-ro kablowej magistrali umieszczony zostaje jeden kabel światłowodowy.
Prawidłowy montaż wtyku FC/PC na gnieździe.
Prowadnica złącza wchodzi we wcięcie w gnieździe.
Istnieje możliwość wykonania dowolnego odcinka światłowodu z zarobionymi na końcach złączami na zamówienie. W celu złożenia zapytania o ofertę skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym.
Poniżej umieszczono przykład optycznej instalacji SMATV zbudowanej w oparciu o urządzenia marki TRIAX umożliwiającej dystrybucję sygnału satelitarnego TV-SAT.
Optyczny zestaw SAT/DVB-T TOU 232 KITZwrotnica antenowa DC015L VHFI/II+FM-VHFIII-UHF TerraOptyczny zestaw SAT/DVB-T TOU 232 KITSplitter optyczny TOS 02D wyjściowy, gniazda FC/PCSplitter optyczny TOS 02D wyjściowy, gniazda FC/PCSplitter optyczny TOS 02D wyjściowy, gniazda FC/PCSatelitarny odbiornik optyczny TVC 06 QUAD z DVB-TSatelitarny odbiornik optyczny TVQ 06 QUATRO z DVB-TWzmacniacz budynkowy HA-126 TerraMultiswitch MRP-508 Signal 5/8 z pasywnym torem TV naziemnejMultiswitch MRP-508 Signal 5/8 z pasywnym torem TV naziemnejWzmacniacz budynkowy HA-126 TerraSatelitarny odbiornik optyczny TVQ 06 QUATRO z DVB-TWzmacniacz budynkowy HA-126 TerraSatelitarny odbiornik optyczny TVQ 06 QUATRO z DVB-TRozgałęźnik TV/SAT SD-504 Terra klasa AMultiswitch MV-508 Terra klasa A, 5-wejściowy 8-wyjściowy z regulacją wzmocnienia IFZasilacz impulsowy PS182F 18V 2A do multiswitchy Terra MS/MSVMultiswitch MV-508 Terra klasa A, 5-wejściowy 8-wyjściowy z regulacją wzmocnienia IFZasilacz impulsowy PS182F 18V 2A do multiswitchy Terra MS/MSVAntena telewizyjno-radiowa DIPOL-4/5-12 DAB DVB-T/T2Antena telewizyjna Dipol 44/21-48 Tri Digit DVB-T/T2 UHFAntena satelitarna z logiem TRIAX 100 TD stalowa [jasnoszara]
Optyczna instalacja SMATV

Dane techniczne

Rodzaj towaru Konwerter satelitarny
Nazwa TOL32
Producent Triax
Typ Optyczny
Ilość wyjść 1
Instalacja multiswitchowa Tak
Pasmo Ku
Zakres częstotliwości Wejście GHz 10,7-12,75
Wyjście GHz 0,95-5,45
Wzmocnienie dB 72
Wpółczynnik szumów dB 0,5
Pobór prądu mA 450
Złącze FC/PC
Średnica uchwytu mm 40
Wyjściowa moc optyczna dBm 7
Typ światłowodu Jednomodowy
Napięcie zasilania V 12
Typ złącza zasilania F żeński