Kamera megapikselowa IQinvision IQ041 1,3 Mpix - WYPRZEDAŻ

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: K1414
Firma IQinvision jest liderem w świecie kamer megapikselowych. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, ponieważ kamery te są w stanie rejestrować bardzo szeroki obszar, przy jednocześnie zachowanej dużej liczby szczegółów. Cecha ta jest przede wszystkim przydatna w monitoringu przestrzeni o dużym natężeniu ruchu (miasta, stadiony). Kamery z rodziny IQ04 należą do najprostszych modeli, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obrazu. W maksymalnej rozdzielczości kamera jest w stanie pracować przy 15 klatkach na sekundę, co oznacza bardzo dużą płynność obrazu przy zachowaniu szczegółowości. Dodatkowo rozdzielczość można dowolnie zmniejszać, przez co możliwe jest dopasowanie rozmiaru obrazu do potrzeb oraz przepustowości sieci. Taka funkcja pozwala monitorowanie nie ograniczając się do popularnych formatów 4:3 czy 16:9.
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Kamera zewnętrzna IP 1,3 Mpix H.264 ACTi TCM-1232
Widok kamery
Kamera zewnętrzna IP 1,3 Mpix H.264 ACTi TCM-1232
Widok z tyłu
Kamera zewnętrzna IP 1,3 Mpix H.264 ACTi TCM-1232
Widok od spodu
Kamera zewnętrzna IP 1,3 Mpix H.264 ACTi TCM-1232
Akcesoria będące w komplecie
Kamera zewnętrzna IP 1,3 Mpix H.264 ACTi TCM-1232
W komplecie płyta CD
Kamera zewnętrzna IP 1,3 Mpix H.264 ACTi TCM-1232
Widok opakowania kamery
Firma IQinvision jest liderem w świecie kamer megapikselowych. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, ponieważ kamery te są w stanie rejestrować bardzo szeroki obszar, przy jednocześnie zachowanej dużej liczby szczegółów. Cecha ta jest przede wszystkim przydatna w monitoringu przestrzeni o dużym natężeniu ruchu (miasta, stadiony).
Cechy wyróżniające:
  • Rozdzielczość 1,3 Mpix przy 15 klatkach na sekundę
  • Praca w słabym oświetleniu (0.2 lx)
  • Zasilanie PoE
  • Wycinanie obrazu (Digital Image Cropping)
  • Niski pobór mocy (<2.8 W)
  • Szeroki zakres dynamiki (61 dB)
  • Niezawodność pracy w sieci
  • Prosta instalacja
Kamery z rodziny IQ04 należą do najprostszych modeli, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obrazu. W maksymalnej rozdzielczości kamera jest w stanie pracować przy 15 klatkach na sekundę, co oznacza bardzo dużą płynność obrazu przy zachowaniu szczegółowości. Dodatkowo rozdzielczość można dowolnie zmniejszać, przez co możliwe jest dopasowanie rozmiaru obrazu do potrzeb oraz przepustowości sieci. Taka funkcja pozwala monitorowanie nie ograniczając się do popularnych formatów 4:3 czy 16:9.
Zastosowanie kamer IQ04 jest bardzo szerokie w obrębie instalacji wewnętrznych. Niewielkie rozmiary obudowy umożliwiają zamontowanie w dowolnym miejscu za pomocą dostarczanego uchwytu. Kamera zasilana jest wyłącznie poprzez PoE. W przypadku instalacji zewnętrznych należy wykorzystać dodatkową obudowę. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia, pasuje ono do dowolnej obudowy.
Konfiguracja odbywa się poprzez przeglądarkę internetową. Ustawieniu podlegają parametry obrazu, takie jak rozdzielczość, liczba klatek na sekundę czy jakość. Aby połączyć się z kamerą wystarczy ustawić jedynie parametry sieciowe oraz hasła. Powoduje to, że urządzenie można skonfigurować w bardzo krótkim czasie, a wszelkie zmiany dokonuje się wręcz intuicyjnie. Menu przypomina wyglądem okno konfiguracji kamer IQ75x K1413, która jest profesjonalnym odpowiednikiem o zaawansowanych funkcjach.
Urządzenia IQinvision są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem ULTISYSTEM K3216 oraz NUUO K3116. Zastosowanie któregokolwiek oprogramowania zapewnia optymalną pracę urządzenia oraz całego systemu.
Oprogramowanie służące do konfiguracji kamery oraz najnowszy firmware znajduje się na stronie producenta: www.iqeye.com
Dane techniczne

Nazwa

IQ041

Kod

K1414

Maksymalna rozdzielczość

1,3 Mpix (1280 x 1024)

Maksymalna liczba klatek

15 fps

Czułość (kolor)

0,2 lx

Obiektyw 3,5 - 9,0 mm F1,6

Zakres dynamiki

61 dB

Przetwornik

½'' CS Progressive Scan

Kompresja

MJPEG

Zasilanie

PoE (802.11af)

Pobór mocy

<2,8 W

Wyjście analogowe wideo

Nie

Wejście na karty CF

Nie

Wejście/wyjście alarmowe

Nie

Temperatura pracy 0 ... 40oC
Wilgotność 10 - 80%
Wymiary bez obiektywu 50 x 62 x 78 mm
Masa 0,19 kg