Dystrybucyjny kabel wewnętrzny ULTIMODE IDC-8SM 1m (8 włókien G.652.D)

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: L7508
Kabel światłowodowy ULTIMODE IDC-8SM jest kablem typu minibreakout, czyli wielowłóknowym kablem światłowodowym do zastosowań wewnątrz budynków. Kabel zawiera włókna jednomodowe w ścisłej tubie o średnicy 900 μm, co ułatwia ich wydzielenie podczas instalacji i montaż złączy lub spawów optycznych.
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Kabel dystrybucyjny dedykowany do zastosowań wewnętrznych ULTIMODE IDC-8SM
8 włókien jednomodowych w standardzie ITU-T G.652.D.
Dystrybucyjny kabel wewnętrzny ULTIMODE IDC-8SM 1m (8 włókien G.652.D)
Kabel światłowodowy ULTIMODE IDC-8SM.
Dystrybucyjny kabel wewnętrzny ULTIMODE IDC-8SM 1m (8 włókien G.652.D)
Kabel światłowodowy ULTIMODE IDC-8SM.
Cechy wyróżniające:
  • kabel minibreakout wzmocniony włóknami aramidowymi
  • 8 włókien jednomodowych G.652.D
  • włókna w ścisłej tubie 900 μm
  • powłoka LSZH
Kabel światłowodowy ULTIMODE IDC-8SM jest kablem typu minibreakout, czyli wielowłóknowym kablem światłowodowym do zastosowań wewnątrz budynków. Kabel zawiera włókna jednomodowe w ścisłej tubie o średnicy 900 μm, co ułatwia ich wydzielenie podczas instalacji i montaż złączy lub spawów optycznych. Zastosowane w konstrukcji kabla włókna aramidowe mają na celu zabezpieczenie włókien światłowodowych przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz gryzoniami.
Kabel ULTIMODE IDC-8SM zawiera 8 włókien jednomodowych. Kolorystyka włókien w kablu jest zgodna ze standardem GB13993.3-2001. Powłoka kabla została wykonana z materiału LSZH (powłoka nierozprzestrzeniająca płomienia i niewydzielająca substancji toksycznych).
W kablu zostały zastosowane włókna jednomodowe o standardzie ITU-T G.652.D w powłoce 900 μm. Włókna w standardzie G.652.D są obecnie jednymi z najlepszych i najbardziej popularnych włókien jednomodowych. Popularność zawdzięczają obniżonej tłumienności w tzw. piku wodnym, dzięki czemu systemy światłowodowe mogą pracować w całym paśmie od 1280 do 1625 nm. Włókna w standardzie G.652.D optymalizowane są pod kątem transmisji na długości fali 1310 nm (tłumienie poniżej 0,36 dB/km dla fali 1310 nm oraz poniżej 0,22 dB/km dla fali 1550 nm), natomiast pracują poprawnie w całym paśmie. Włókna są zgodne z normami IEC 60793-2-50, EIA/TIA-FOTP oraz ITU-T G.652.D.
Kable wewnętrzne dystrybucyjne ULTIMODE IDC są kablami bezżelowymi o przeznaczeniu wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz pionowych. Ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w szachtach i korytach kablowych. Może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTD, serwerowniach czy połączeniach międzypiętrowych.
W ofercie dostępne są także kable minibreakout ULTIMODE:
  • ULTIMODE IDC-2SM L7502 - 2 włókna jednomodowe G.652.D
  • ULTIMODE IDC-2MM L7202 - 2 włókna wielomodowe OM2 50/125,
  • ULTIMODE IDC-4SM L7504 - 4 włókna jednomodowe G.652.D,
  • ULTIMODE IDC-4MM L7204 - 4 włókna wielomodowe OM2 50/125,
  • ULTIMODE IDC-8MM L7208 - 8 włókien wielomodowych OM2 50/125.
Możliwe opcje zakupu kabla światłowodowego:
  • L7508 - sprzedaż na metry kabla ULTIMODE IDC-8SM
  • L7508_2000 - szpula (2000 metrów) kabla ULTIMODE IDC-8SM
Parametry techniczne:
Nazwa ULTIMODE ICD-8SM
Kod L7508
Liczba włókien 8
Średnica kabla 5,2 mm
Masa kabla 22 kg / 1000 m
Rodzaje włókien jednomodowe,
ITU-T G.652.D
Tłumienie włókna < 0,36 dB/km dla 1310nm
< 0,22 dB/km dla 1550nm
Powłoka włókna 900 μm
Odporność na zgniatanie 1000N/100mm
Temperatura pracy - 40... 60oC
Temperatura instalacji - 20... 70oC
Konstrukcja kabla ULTIMODE IDC

1. Włókno światłowodowe.
2. Ścisła tuba o średnicy 900 μm.
3. Włókna aramidowe.
4. Powłoka LSZH.



ULTIMODE Building System to rozwiązanie pozwalające na stworzenie światłowodowej sieci budynkowej FTTH (ang. Fiber To The Home). System pozwala na kompleksową budowę linii optycznej w budynkach z zapewnieniem łącza światłowodowego w każdym mieszkaniu / biurze. System idealnie rozwiązuje także problem rozprowadzenia okablowania w biurach typu "open space".
Cena dotyczy 1 metra kabla.

Dane techniczne

Nazwa ULTIMODE ICD-8SM
Kod L7508
Liczba włókien 8
Średnica kabla 5,2 mm
Masa kabla 22 kg / 1000 m
Rodzaje włókien jednomodowe,
ITU-T G.652.D
Tłumienie włókna < 0,36 dB/km dla 1310nm
< 0,22 dB/km dla 1550nm
Powłoka włókna 900 μm
Odporność na zgniatanie 1000N/100mm
Temperatura pracy - 40... 60oC
Temperatura instalacji - 20... 70oC