Demodulator audio-video ICC-1

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: R87201
Demodulator – konwerter telewizji kablowej. Demodulator służy do zmiany sygnału telewizyjnego w. cz. na sygnały niskiej częstotliwości audio i wideo. Urządzenie jest sprzedawane wraz z pilotem, który służy do konfiguracji tj. zaprogramowania i zapamiętania kanałów wejściowych oraz do zmiany kanału odbieranego. Urządzenie to może być wykorzystane wraz z dodatkowym modulatorem do realizacji monitoringu w sytuacji gdy nie ma możliwości położenia dodatkowego okablowania a potrzebujemy w prosty i względnie tani sposób przesłać sygnał z kilku źródeł (np. kamer) jednym kablem.
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Demodulator audio-video ICC-1
Widok modulatora

Demodulator – konwerter telewizji kablowej.
Demodulator służy do zmiany sygnału telewizyjnego w. cz. na sygnały niskiej częstotliwości audio i wideo. Urządzenie jest sprzedawane wraz z pilotem, który służy do konfiguracji tj. zaprogramowania i zapamiętania kanałów wejściowych oraz do zmiany kanału odbieranego. Urządzenie to może być wykorzystane wraz z dodatkowym modulatorem do realizacji monitoringu w sytuacji gdy nie ma możliwości położenia dodatkowego okablowania a potrzebujemy w prosty i względnie tani sposób przesłać sygnał z kilku źródeł (np. kamer) jednym kablem.
Drugim zastosowaniem jest odbiór programów telewizji kablowej, w przypadku gdy posiadany telewizor nie pozwala na odbiór kanałów specjalnych.
Demodulator audio-video ICC-1
Widok z tyłu widoczne wyjścia audio/wideo RCA oraz wejście antenowe IEC

Demodulator audio-video ICC-1
W komplecie znajduje się pilot zdalnego sterowania i instrukcja