Zestaw pigtaili jednomodowych 4 szt. PG-55S1 LC/UPC G.657A1 1m biały, szary, brązowy, fioletowy

17,84 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
17,84 zł 0 % od 1 szt. -
od 11,00 zł
Dostępny
Kod towaru: L35551B
Zestaw zawierający 4 pigtaile LC/UPC o długości 1 m w kolorach: białym, szarym, brązowym, fioletowym.
• 4 sztuki pigtaili
• Kolory: biały, szary, brązowy, fioletowy
• Jedno złącze LC/UPC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657 A1)
• Długość - 1m
• Niska tłumienność

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Zestawy kolorowych pigtaili Ultimode umożliwiają estetyczne zakończenie traktów światłowodowych. Kolory wykorzystać można do szybkiej identyfikacji poszczególnych połączeń w dużych przełącznicach (brak konieczności stosowania wizualnego lokalizatora uszkodzeń w celu identyfikacji włókna wymagającego ponownego spawania) lub do identyfikacji sygnałów oraz usług w danym włóknie (np. kamera nr 1, kamera nr 2, itp.)
W skład zestawu wchodzą 4 pigtaile PG-55S1 o długości 1 metra, zakończone złączem LC/UPC. Kolory: biały, szary, brązowy, fioletowy. Pod innymi pozycjami znaleźć można pigtaile w innej kolorystyce (w sumie 12 kolorów): L35551A (czerwony, zielony, niebieski, żółty) oraz L35551C (aqua, czarny, pomarańczowy, różowy).
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Wykorzystane włókno jednomodowe w standardzie G.657A1 cechuje mniejszy w stosunku do włókien w standardzie G.652D promień gięcia. Dzięki temu pigatile i patchcordy bazujące na tych włóknach sprawdzają się lepiej w instalacjach o ograniczonej ilości miejsca (mniejsze ryzyko uszkodzenia włókna).
Cechy wyróżniające:
  • 4 sztuki pigtaili
  • kolory: biały, szary, brązowy, fioletowy
  • jedno złącze LC/UPC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657 A1)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Pigtail
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A LC/UPC
Standard włókna G.657A1
Marka ULTIMODE
Nazwa PG-55S1
Długość m 1
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)
Liczba pigtaili w zestawie 4
Kolor biały, szary, brązowy, fioletowy