Zestaw pigtaili jednomodowych 4 szt. PG-171B-1 SC/UPC, G.657.A1, 1m, biały, szary, brązowy, fioletowy

Kod towaru: L34171B
17,22 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
17,22 zł 0 % od 1 szt.
Profesjonalisto - sprawdź swoją cenę Zaloguj się
od 11,00 zł
Dostępny
Zestaw pigtaili jednomodowych 4 szt. PG-171B-1 SC/UPC G.657A1 1m biały, szary, brązowy, fioletowy.
• 4 sztuki pigtaili
• Kolory: biały, szary, brązowy, fioletowy
• Złącze SC/UPC
• Długość - 1m
• Włókno jednomodowe G.657.A1
• Długość - 1m
• Powłoka LSZH
• Tłumienie < 0,25 dB (Grade B)
• Tłumienie odbić > 50 dB (Grade 2)

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Zestaw zawierający 4 pigtaile SC/UPC o długości 1 m w kolorach: białym, szarym, brązowym, fioletowym.
Zestawy kolorowych pigtaili Ultimode umożliwiają estetyczne zakończenie traktów światłowodowych. Kolory wykorzystać można do szybkiej identyfikacji poszczególnych połączeń w dużych przełącznicach (brak konieczności stosowania wizualnego lokalizatora uszkodzeń w celu identyfikacji włókna wymagającego ponownego spawania) lub do identyfikacji sygnałów oraz usług w danym włóknie (np. kamera nr 1, kamera nr 2, itp.)
W skład zestawu wchodzą 4 pigtaile PG-171B-1 o długości 1 metra, zakończone złączem SC/UPC. Kolory: biały, szary, brązowy, fioletowy. Pod innymi pozycjami znaleźć można pigtaile w innej kolorystyce (w sumie 12 kolorów): L34171A (czerwony, zielony, niebieski, żółty) oraz L34171C (aqua, czarny, pomarańczowy, różowy).
Pigtaile ULTIMODE wykonywane i testowane są zgodnie z wytycznymi norm Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej IEC 613000-3-34 oraz IEC 61300-3-6. Do każdego pigtaila dołączona jest stosowna etykieta potwierdzająca zgodność parametrów (tłumienie wtrąceniowe oraz tłumienie odbić) z klasą definiowaną przez ww. normy. Włókno wyprodukowane zgodnie z rekomendacją ITU-T G.657 (11/2016) lub ITU-T G.652 (11/2016).
Klasy tłumienia złączy wg. 61300-3-34
Klasa (Grade) Tłumienie [dB]
A < 0,07 średnie < 0,15 max.
B < 0,12 średnie < 0,25 max.
C < 0,25 średnie < 0,50 max.
D < 0,50 średnie < 1,00 max.
Klasy złączy - tłumienie odbić (RL) wg. 61300-3-6
Klasa (Grade) Tłumienie odbić (RL) [dB]
1 > 60 (połączone), > 55 (niepołączone)
2 > 45
3 > 35
4 > 26
Pigtail typu "easy strip" - obranie z powłoki 900 μm jest bardzo łatwe. Wystarczy naciąć powłokę w dowolnym miejscu, następnie zsunąć z włókna. Powłoka bezhalogenowa LSZH (Low Smoke Zero Halogen).
Cechy wyróżniające:
  • 4 sztuki pigtaili,
  • Kolory: biały, szary, brązowy, fioletowy,
  • Złącze SC/UPC,
  • Długość - 1m,
  • Włókno jednomodowe G.657.A1,
  • Długość - 1m,
  • Powłoka LSZH,
  • Tłumienie < 0,25 dB (Grade B),
  • Tłumienie odbić > 50 dB (Grade 2).

Dane techniczne

Rodzaj towaru Pigtail, Zestaw kolorowych pigtaili
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Standard włókna G.657A1
Marka ULTIMODE
Nazwa PG-171B-1
Długość m 1
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)
Tłumienie odbić (RL) dB > 50
Liczba pigtaili w zestawie 4
Kolor biały, szary, brązowy, fioletowy