Warto być Partnerem Hikvision i kupować w Dipolu

*https://www.dipol.com.pl/hikvisionCPRRregister.php

HIKVISION Polska prowadzi na żywo szkolenia online. Obejmują one prezentacje nowych produktów i technologii. Są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Uczestnicy Programu Partnerskiego mogą także oglądnąć archiwalne nagrania szkoleń.
Partner Hikvision ma prawo wziąć udział w darmowych, profesjonalnych szkoleniach technicznych Hikvision:
 • HCSA (Hikvision Certified Security Associate) - szkolenie z zakresu podstawowej obsługi i konserwacji urządzeń zabezpieczających Hikvision
 • HCSP (Senior Security Engineer) - szkolenie z zakresu zaawansowanej obsługi oraz skomplikowanych zagadnień dotyczących urządzeń Hikvision
 • HCSE (Security Expert) - szkolenie z zakresu projektowania systemów bezpieczeństwa w oparciu o produkty Hikvision
Kurs kończy się egzaminem i wręczeniem certyfikatu wystawionego przez Hikvision. Szkolenia prowadzone są według wytycznych firmy Hikvision przez inżynierów Działu Technicznego firmy Dipol.
Kursy prowadzone są przez profesjonalnych trenerów, dlatego uczestnicy mogą mieć pewność, że w przypadku potrzeby konsultacji na etapie projektowania lub wykonawstwa instalacji uzyskają konieczną pomoc w firmie Dipol.
Od kwietnia 2019 roku Dipol prowadzi na portalu Facebook zamkniętą Grupę dyskusyjną instalatorów systemów teletechnicznych . Mogą do niej przystąpić osoby zweryfikowane jako instalatorzy w programie szkoleniowym firmy DIPOL. Grupa służy do zadawania pytań, przedstawiania swoich problemów i wątpliwości z zakresu prowadzonych przez nas szkoleń i realizowanych przez Państwa instalacji. Prowadzący szkolenia, inżynierowie z Działu Technicznego firmy DIPOL, systematycznie odpowiadają na zadawane pytania. Liczy się też aktywność uczestników, którzy chcą podzielić się na forum wypraktykowanymi przez siebie skutecznymi i efektywnymi rozwiązaniami.
Dyskusja na forum grupy traktowana jest jako forma dodatkowego wsparcia po odbytych u nas szkoleniach, gdzie prowadzący skupiają się na kwestiach technicznych, nie handlowych.
Rejestracja projektu zawierającego urządzenia Hikvision daje gwarancję wyłączności i ochrony interesów integratora w danym projekcie. Gwarantuje również pełne wsparcie biznesowe i techniczne na każdym etapie realizacji projektu.
Produkty projektowe z zarejestrowanego projektu, objęte są specjalnymi warunkami handlowymi, często bardziej atrakcyjnymi niż na produkty dystrybucyjne. Wszystko po to, aby zaoferować zgłaszającemu maksymalną zyskowność projektu w warstwie produktowej.
Kamery projektowe i rejestratory projektowe są przeznaczone do montażu profesjonalnego. Aby zakupić taki sprzęt należy przejść procedurę rejestracji projektu u producenta. Aby tego dokonać należy wysłać zgłoszenie, w którym oprócz wykazu sprzętu należy podać miejsca instalacji, dane firmy instalującej i jej kompetencje do wykonania takiego zlecenia. Rejestracja projektu jest równoznaczna z zagwarantowaniem możliwie najlepszej ceny.
Demonstracje produktów i rozwiązań są kluczowym elementem zapewniającym zaufanie potencjalnych klientów. Właśnie dlatego Partnerzy Hikvision mają prawo zakupu sprzętu demonstracyjnego po znacznie obniżonych cenach.
Dipol został nagrodzony za największy wkład w promowanie produktów marki Hikvision. Powstała w 2001 roku firma Hikvision jest obecnie największym światowym producentem w branży zabezpieczeń elektronicznych mienia i kontroli dostępu. W 2019 roku jej polski oddział świętował pięciolecie powstania. Na początku listopada odbyła się z tej okazji wielka gala w nowej, warszawskiej siedzibie Hikvision Poland. Dipol jako jeden z trzech wiodących dystrybutorów (wszystkich jest 33) został wyróżniony pamiątkową tablicą z okazji 5-cio lecia Hikvision w Polsce.
DIPOL, jako pierwsza firma w Polsce, została w 2007 roku dystrybutorem produktów Hikvision. W 2008 roku za rejestrator Hikvision sprzedawany pod marką ULTIMAX DIPOL otrzymał Złoty Medal Targów Intertelecom jako najlepszy produkt. Od 2015 roku DIPOL jest wiodącym dystrybutorem sprzętu Hikvision, corocznie nagradzanym za osiągane wyniki sprzedażowe. Jego pozycja wynika z szeroko zakrojonych działań promocyjno-szkoleniowych - samodzielnie prowadzi szkolenia HCSA dla instalatorów i konferencje dla projektantów, promuje rozwiązania Hikvision na wielu targach branży telekomunikacyjnej, prowadzi szeroką działalność edukacyjną poprzez publikacje artykułów technicznych o doborze i konfiguracji sprzętu i zasadach budowy instalacji. Publikowany co tydzień Informator TV-SAT, CCTV, WLAN, promujący nowy sprzęt i dobre praktyki w projektowaniu instalacji telekomunikacyjnych, dociera do ponad 17 tysięcy instalatorów, projektantów, nauczycieli i studentów szkół technicznych. Jest to najbardziej poczytne w Polsce wydawnictwo branżowe.
Nagrodę specjalną w podziękowaniu za szczególnie owocną współpracę i największy wkład w promowanie produktów marki Hikvision, przyznaną z okazji 5 lat Hikvision Poland, wręczył Aaron Chen - General Manager Hikvision Poland. W imieniu firmy DIPOL pamiątkową tablicę odebrał Business Manager Janusz Pirzański.
Promocje archiwalne
Każda firma biorąca udział w Programie Partnerskim Hikvision, która dokonała:
 • zgłoszenia udziału w promocji za pomocą formularza elektronicznego
 • zakupów dystrybucyjnych produktów Hikvision
  w okresie od 15.10 do 17.12.2021 na kwotę netto minimum 1000 zł
 • wskazania nagrody
nabyła prawo do jednej z kart upominkowych / podarunkowych:
__ ___ __
Każda firma biorąca udział w Programie Partnerskim Hikvision, która dokonała:
nabyła prawo do jednej z kart upominkowych / podarunkowych:
__ ___ __
Każda firma biorąca udział w Programie Partnerskim Hikvision, która dokonała:
nabyła prawo do jednej z kart upominkowych / podarunkowych:
__ ___ __

__ ___ __
We are back! WYGRYWAJ Z HIKVISION 2020
We are back! WYGRYWAJ Z HIKVISION 2020
Każda firma biorąca udział w Programie Partnerskim Hikvision, która dokonała:
 • zgłoszenia udziału w promocji za pomocą formularza elektronicznego
 • zakupów dystrybucyjnych produktów Hikvision
  w okresie od 22.06 do 30.07.2020 lub od 1.08 do 31.08.2020 na kwotę netto minimum 1000 zł
 • wskazania nagrody
nabyła prawo do:
We are back! WYGRYWAJ Z HIKVISION 2020
__ ___ __
Wielka urodzinowa loteria Hikvision 2019
Z okazji 5. rocznicy wprowadzenia do oficjalnej sprzedaży produktów Hikvision w Polsce zorganizowana została loteria dla wszystkich firm, które zakupiły w czasie jej trwania produkty Hikvision w autoryzowanej sieci hurtowej sprzedaży. W puli nagród znalazło się aż 5 Fiatów Fiorino. Jedyne co trzeba było zrobić, to zgłosić swoją firmę w Programie Partnerskim Hikvision, zarejestrować zakup na stronie loterii i czekać na ogłoszenie wyników losowania. Zgłoszenia do losowania można było wysyłać do 15 listopada 2019 roku.
Dwóch klientów sieci Dipol wygrało samochody.