Rejestrator mobilny 4 kanałowy Protect 804 (4 x 1080p, H.265, 15kl./s, 2 x karta SD, GPS)

Kod towaru: M80804
996,30 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
996,30 zł 0 % od 1 szt.
od 11,00 zł
Dostępny
Protect 804 to 4-kanałowy rejestrator mobilny realizujący zapis na kartach SD w kompresji H.265 z jakością 1080p.
• Niewielkie wymiary
• Rozdzielczość 1080p
• Kodowanie H.265
• Polskie menu
• Automatyczne nagrywanie po podłączeniu zasilania
• Zasilanie kamer

Gwarancja

Zapewniamy 2 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Protect 804 M80804 to 4-kanałowy rejestrator mobilny przeznaczony do zastosowań w autokarach, autobusach miejskich, busach, tramwajach, metrze, pojazdach firmowych i osobowych oraz pojazdach specjalnych tj. TIR-ach, radiowozach, samochodach więziennych lub wojskowych oraz karetkach. Jego konstrukcja zapewnia podwyższoną odporność na drgania i wstrząsy.
Rejestrator przeznaczony jest do montażu wewnątrz kabiny pojazdu, np. pod siedzeniem, w schowku, czy bagażniku. Przewody zasilające podłącza się do akumulatora oraz zapłonu (analogicznie jak radio), dzięki czemu po przekręceniu stacyjki urządzenie automatycznie rozpoczyna zapis audio-wideo. Układ zasilania zabezpieczony jest przez bezpiecznik 5 A, który chroni przed zbyt dużym poborem prądu i przepaleniem instalacji elektrycznej w przypadku awarii. Domyślnie rejestrator pracuje do czasu odłączenia zasilania przez kluczyk stacyjki, chyba że aktywna jest funkcja opóźnionego wyłączenia (praca przez określony czas po wyłączeniu ) lub praca według harmonogramu. Dodatkowo, rejestrator posiada własne podtrzymanie zasilania i pracuje jeszcze przez ok 10 sekund, aby bezpiecznie zapisać wszystkie dane.
Schemat wtyku do podłączenia kamer
Schemat gniazda z wyjściowym sygnałem CVBS
Protect 804 posiada 4 wejścia wideo wyposażone w złącza M12. Dzięki nim możliwe jest szybkie i bezpieczne podłączenie sygnału wideo oraz realizacja zasilania kamer bezpośrednio z samego rejestratora. Rejestrator umożliwia zapis obrazu z 4 kanałów jednocześnie przy 15 kl./s dla rozdzielczości 1080p oraz 25 kl./s przy 720p lub niższych. Prędkość 15kl./s jest wystarczająca dla typowych zastosowań urządzenia w monitoringu przestrzeni dookoła pojazdu. Jakość wideo pozwala na bezproblemowe rozpoznanie sytuacji drogowej, zachowań osób, a nawet twarzy, czy numerów tablic rejestracyjnych. Obsługiwany jest sygnał AHD, HD-TVI, HD-TVI oraz CVBS. Typ sygnału należy ustawić w rejestratorze (domyślnie to AHD 1080p).
Rejestrator posiada 2 wyjscia wideo: VGA oraz CVBS na złączu M12.
W zestawie z urządzeniem znajduje się antena GPS. Po jej podłączeniu, moduł GPS włącza się automatycznie i do danych wizyjnych dołączane są informacje o prędkości i położeniu urządzenia. Jednocześnie zawsze zapisywane są dane z czujników przyspieszenia odczytujących dane w trzech osiach (X, Y i Z).
Archiwizacja obrazu i dźwięku z podłączonych kamer realizowana jest na kartach SD. Takie rozwiązanie umożliwia łatwy i szybki dostęp do zapisanych danych - wystarczy wyjąć kartę z rejestratora i podłączyć do komputera. Po podpięciu karty, nagrania mogą być odtwarzane przy użyciu dołączonego oprogramowania. Nagrania gromadzone są wraz z danymi GPS, akceleracji i wejść alarmowych we własnym formacie urządzeń. Oprócz wyszukiwania i odtwarzania nagrań z kamer, oprogramowanie ma funkcje pozwalające wykorzystać dodatkowe możliwości rejestratora - oferuje m.in. możliwość generowania wykresu aktywacji wejść alarmowych na osi czasu czy pozycję pojazdu w oparciu o zapisane koordynaty GPS.
Rejestrator obsługowe kodowanie H.265, które w stosunku do swojego poprzednika (H.264) pozwala ograniczyć o połowę strumień danych i zapotrzebowanie na pojemność dyskową. Dzięki temu można zastosować nośniki danych o połowę mniejszej pojemności lub przechowywać nagrania dwa razy dłużej.
Wejścia alarmowe mogą monitorować urządzenia samochodu wpięte w instalację elektryczną. Może to być: włączenie biegu wstecznego, otwarcie wlewu paliwa, zamknięcie drzwi, zapięcie pasów bezpieczeństwa, otwarcie przestrzeni ładunkowej, naciśnięcie hamulca, włączenie kierunkowskazów itd. Aktywacja wejścia może zostać powiązana z akcją alarmową np. na włączenie wstecznego może nałożyć na obraz z kamery linie pokazujące odległość czy przełączenie podglądu obrazu na określoną kamerę.
Sterowanie rejestratorem odbywa się dzięki dołączonemu do zestawu pilotowi IR lub myszce podłączonej do portu USB. Menu graficzne wyświetlane jest przez wyjście wideo VGA, do którego można podłączyć monitor.
Cechy wyróżniające:
  • Niewielkie wymiary,
  • Maksymalna rozdzielczość 1080p,
  • Zewnętrzna antena GPS,
  • Kodowanie H.265 - oszczędność przestrzeni dyskowej,
  • Polskie menu,
  • Automatyczne nagrywanie po podłączeniu zasilania,
  • Zasilanie kamer.

Dane techniczne

Model Protect 804
Marka Protect
Wejścia wideo ilość 4
Rozdzielczość 1080p
Wejścia wideo typ złącz Wtyki M12, 4-pin - A, na kablu
zasilanie dla każdego kanału 12V
Sygnał wideo i audio obsługiwane standardy PAL, NTSC
obsługiwane sygnały AHD, HD-TVI, HD-TVI, CVBS (należy ręcznie wybrać)
wielostrumieniowość Tak, 2 strumienie dla każdego kanału
Nagrywanie dla PAL 2 Mpix kl./sek 15
720p kl./sek 25
D1/CIF kl./sek 25
kompresja wideo H.265, H.264
kompresja audio G.726, G.711
maksymalny bitrate wideo na kanał Mbit/s 5
maksymalny bitrate audio na kanał kbit/s 40
Wyjścia wideo typ Gniazdo VGA, gniazdo M12
rozdzielczość VGA px 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 720, 1280 x 1024, 1366 x 768
rozdzielczość M12 px 704 x 576
układ wyświetlania obrazu Zaawansowne tryby podziału, maksymalnie 4 kanały
Obsługa funkcji obrazu odbicie w pionie Tak
odbicie w poziomie Tak
odbicie lustrzane Tak
Archiwizacja nośniki 2 sloty na karty SD/SDHC
maksymalna pojemność nośników 2 x 256 GB
ilość danych dla typowych parametrów nagrywania (H.256, 1080p, 15kl./s ) 0,4 GB/h
odtwarzanie Rejestrator, aplikacja na PC
zabezpieczenie nośników zamek
System OS Linux
język Polski, angielski
obsługa Myszka, pilot (w komplecie tylko pilot)
konta użytkowników 2 (admin i użytkownik) - domyślnie bez hasła
Złącza alarmowe wejścia 4
wyjścia 1
Porty USB ilość 1, USB 2,0
obsługa Mysz, archiwizacja danych, aktualizacja
GPS Tak
G-Sensor Tak
Temperatura pracy °C -20...+70
Wilgotność pracy % 20...95
Zasilanie napięcie V DC 8...36
pobór mocy W Praca <18, Standby <0,5
Wymiary (SxDxW) mm 142 x 153 x 33
Masa kg 0.92