Rejestrator IP NVR Dahua NVR5232-EI (32 kanały, 384 Mb/s, AI, 2xSATA, VGA, HDMI, H.265)

Kod towaru: Q24536
3868,97 zł 4298,85 zł
Poprzednia najniższa cena: 4298,85 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
4298,85 zł 0 % -
3868,97 zł 10 % od 1 szt.
Profesjonalisto - sprawdź swoją cenę Zaloguj się
od 11,00 zł
Dostępny
Rejestrator sieciowy z 5 serii EI WizSense z obsługą i realizacją funkcji inteligentnych (dedykowany do kamer serii 1, 2, 3, 5), obudowa kompaktowa, metalowa.
• Nagrywanie w rozdzielczości do 32 Mpix
• Niezależne wyjścia HDMI (4K / 30 Hz, 1080p / 30 / 60 Hz) i VGA (1080p / 60 Hz)
• Maksymalne pasmo wejściowe - 384 Mb/s (200 Mb/przy realizacji funkcji AI)
• Obsługa do 32 kamer IP Dahua lub innych producentów poprzez Onvif,
• Obsługa 2 dysków SATA o pojemności do 16 TB
• Obsługiwana kompresja H.265 (Smart, +) / H.264 (+)
• Obsługa funkcji realizowanych przez kamerę: SMD+, ochrony perymetrycznej z klasyfikacją obiektów (16 kanałów), detekcji twarzy (16 kanałów), rozpoznania twarzy (16 kanałów), zliczania osób (16 kanałów), zniknięcie / pojawienie obiektu, parkowania, map ciepła (16 kanałów), +++AcuPic+++ (16 kanałów), ANPR (8 kanałów), metadane (8 kanałów)
• Realizacja: SMD+ (8 kanałów), ochrony perymetryczna (4 kanały), detekcji twarzy (2 kanały), rozpoznania twarzy (2 kanały)
• 1 porty Ethernet 1 Gb/s, RS-232, RS-485
• We / Wy audio do dwukierunkowej komunikacji
• We / Wy alarmowe
• Kanał 0 - podgląd obrazu ze wszystkich kamer przy minimalnym wykorzystaniu sieci

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Dahua NVR5232-EI to reprezentant nowej generacji rejestratorów z serii 5 (EI) Pro. Ten 32-kanałowy rejestrator IP umożliwia nagrywanie obrazu z kamer IP o rozdzielczości aż do 32 Mpix. Dzięki wysokiemu bitrate'owi wejściowemu wynoszącemu 384 Mb/s, doskonale współpracuje z kamerami o wysokiej rozdzielczości. 2 porty SATA pozwalają na podłączenie dysków twardych o pojemności do 16 TB każdy. W przypadku przepełnienia pamięci, uruchamiane jest automatyczne nadpisywanie zapobiegające utracie najnowszych danych. Wbudowane porty USB pozwalają na podpięcie pendrive'a lub zewnętrznego dysku oraz skopiowanie określonych fragmentów na zewnętrzne nośniki danych.
Do rejestratora można podłączyć urządzenia typu POS, co pozwala na archiwizację danych zarówno przez port RS-232, jak i interfejs sieciowy. Możliwe jest równoczesne niezależne wyświetlanie obrazu za pomocą portów HDMI/VGA (na każdym może podgląd z innych kamer).
Inteligentna detekcja ruchu SMD+ jest obsługiwana na wszystkich kanałach, natomiast jej realizacja możliwa jest na maksymalnie 8 kanałach.
Ochrona perymetryczna, która obejmuje filtrowanie obiektów typu ludzie/pojazdy, jest obsługiwana na 16 kanałach natomiast jej realizacja możliwa jest na maksymalnie 4 kanałach.
Funkcja AcuPick obsługiwana jest na 16 kanałach.
Urządzenie obsługuje również detekcję i rozpoznawanie twarzy. Jeśli podłączone kamery przeprowadzają detekcję twarzy, to funkcja rozpoznawania działa na 16 kanałach. Natomiast, jeśli rejestrator prowadzi detekcję i rozpoznawanie, to jest ograniczony do 2 kanałów.
Możliwe jest utworzenie 20 bibliotek twarzy, na podstawie których można przeprowadzać wyszukiwanie, porównywanie i wywoływać akcje alarmowe, takie jak sterowanie wyjściem alarmowym, aktywacja sygnalizacji dźwiękowej czy wysyłanie powiadomień e-mail w przypadku zgodności lub niezgodności z rozpoznanymi twarzami.
Aplikacja na urządzenia mobilne i komputery pozwala na łatwe zarządzanie z dowolnego miejsca.
Cechy wyróżniające:
 • Nagrywanie w rozdzielczości do 32 Mpix,
 • Niezależne wyjścia HDMI (4K / 30 Hz, 1080p / 30 / 60 Hz) i VGA (1080p / 60 Hz),
 • Maksymalne pasmo wejściowe - 384 Mb/s (200 Mb/przy realizacji funkcji AI),
 • Obsługa do 32 kamer IP Dahua lub innych producentów poprzez Onvif,
 • Obsługa 2 dysków SATA o pojemności do 16 TB,
 • Obsługiwana kompresja H.265 (Smart, +) / H.264 (+),
 • Obsługa funkcji realizowanych przez kamerę: SMD+, ochrony perymetrycznej z klasyfikacją obiektów (16 kanałów), detekcji twarzy (16 kanałów), rozpoznania twarzy (16 kanałów), zliczania osób (16 kanałów), zniknięcie / pojawienie obiektu, parkowania, map ciepła (16 kanałów), AcuPic (16 kanałów), ANPR (8 kanałów), metadane (8 kanałów),
 • Realizacja: SMD+ (8 kanałów), ochrony perymetryczna (4 kanały), detekcji twarzy (2 kanały), rozpoznania twarzy (2 kanały),
 • 2 x USB 2.0,
 • 1 port Ethernet 1 Gb/s, RS-232, RS-485,
 • We / Wy audio do dwukierunkowej komunikacji,
 • We / Wy alarmowe,
 • Kanał 0 - podgląd obrazu ze wszystkich kamer przy minimalnym wykorzystaniu sieci.
Rejestrator IP NVR Dahua NVR5232-EI (32 kanały, 384 Mb/s, AI, 2xSATA, VGA, HDMI, H.265)
Wymiary rejestratora
Najważniejsze funkcje:
Acu Pick

AcuPick to zaawansowany algorytm do analizy materiału wideo, który działa po nagraniu. Aby korzystać z tej funkcji, konieczna jest kamera, która jest zdolna do obsługi tego rozwiązania. Kamera dokonuje analizy obiektów i zapisuje ich metadane. W trakcie wyszukiwania, rejestrator również dokonuje analizy obiektów i porównuje je z danymi zapisanymi przez kamerę. W trakcie odtwarzania materiału wideo jesteśmy w stanie wskazać konkretny obiekt i przeszukać archiwum w poszukiwaniu nagrań zawierających ten obiekt. Różni się to od funkcji Quick Pick analizą większej liczby cech charakteryzujących dany obiekt (np. wiek ,płeć, wąsy, sylwetka). Dzięki temu uzyskujemy wyniki o znacznie wyższej dokładności.
Funkcja ANR

Obraz z kamery IP przesyłany jest do rejestratora jako strumień danych. W przypadku awarii sieci komputerowej (zmniejszenia jej przepustowości) informacje są bezpowrotnie tracone, bo sieć ich nie buforuje, a kamera nie może ich powtórnie wysłać. Po włączeniu funkcji ANR (ang. Automatic Network Replenishment) kamera może zapisywać nagrania na karcie pamięci w przypadku problemów z łącznością z rejestratorem. Po ustaniu awarii nagrania są automatycznie przekazywane do rejestratora. W przypadku przerw w transmisji operator nie musi podejmować żadnych działań, aby na rejestratorze znalazło się kompletne nagranie. Aby z niej skorzystać należy posiadać również kamerę IP Dahua wyposażoną w slot na kartę pamięci oraz kartę microSD.
Kompresja H.265 (+)
Bardzo istotnym parametrem świadczącym o zaawansowaniu urządzenia jest kompresja. Im lepszy rodzaj kompresji, tym mniejsze zapotrzebowanie na pasmo przy takiej samej, subiektywnej jakości. H.265 (HEVC - High Efficiency Video Coding) to aktualnie najbardziej wydajny sposób kompresji. W stosunku do swojego poprzednika (H.264) pozwala ograniczyć średnio o połowę strumień danych i zapotrzebowanie na pojemność dyskową. Dzięki temu można zastosować dyski twarde o pojemności mniejszej o połowę lub przechowywać nagrania przez czas dwa razy dłuższy. Jego udoskonalona wersja H.265+ została zoptymalizowana pod kątem pracy w systemach monitoringu CCTV. Ich zastosowanie pozwala jeszcze bardziej zmniejszyć strumień danych.
Porównanie efektywności kompresji H.264, H.265 i H.265+
Oprogramowanie klienckie na PC - SmartPSS
SmartPSS Lite (Smart Professional Surveillance System Lite) jest łatwym w obsłudze, darmowym oprogramowaniem do obsługi i zarządzania produktami marki Dahua na komputerze z systemem operacyjnym Windows oraz MacOS. Oprogramowanie pozwala w wygodny sposób przeprowadzić zdalną konfigurację systemu, a następnie prowadzić obserwację na żywo. Jego intuicyjny i funkcjonalny interfejs pozwala również na przeglądanie i pobieranie nagrań, inteligentne wyszukiwanie, odbieranie zdarzeń alarmowych, dwukierunkową transmisję audio, wizualizację systemu na e-mapie czy nagrywanie na dysk twardy komputera.
Oprogramowanie klienckie na urządzenia mobilne - DMSS
DMSS
Android
iOS
DMSS to aplikacja umożliwiają obsługę i zarządzanie produktami marki Dahua na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą systemu Android oraz iOS. Zapewnia szerokie możliwości nadzoru i podstawowej konfiguracji: podgląd na żywo (także równocześnie wielu kanałów), sterowanie PTZ, zoom cyfrowy, podsłuch, odtwarzanie nagrań z archiwum i obsługę powiadomień alarmowych. Aplikacja pozwalana łączność za pomocą adresów IP oraz za pośrednictwem chmury P2P.

Dane techniczne

Model NVR5232-EI
Rodzaj towaru Rejestrator IP
Typ Standardowy
Marka Dahua
Seria Seria 5 (Pro)
Parametry
Liczba kanałów 32
Pasmo wejściowe Mb/s 200 (przy realizacji AI), 384
Tryby wyjść HDMI 1 / VGA 1 Niezależne
Max. rozdzielczość wyjść HDMI 1 Pix 4K (3840 x 2160)
VGA 1 Pix 1920 x 1080
Kodowanie/Dekodowanie standardy kompresji H.265+, H.265, H.264+, H.264, MPEG4
max. rozdzielczość nagrywania Mpix 16
synchroniczne odtwarzanie 16 kanałów
max. możliwości dekodowania 2 kanały 32 MP przy 20 kl./s; 2 kanały 24 MP przy 20 kl./s; 4 kanały 16 MP przy 30 kl./s; 5 kanałów 12 MP przy 30 kl./s; 8 kanałów 8 MP przy 30 kl./s; 12 kanałów 5 MP przy 30 kl./s; 16 kanałów 4 MP przy 30 kl./s; 32 kanały 1080p przy 30 kl./s.
Dysk twardy ilość złączy SATA 2
max. pojemność każdego dysku TB 16
USB 2.0 1
3.0 1
Dwukierunkowe audio Tak
Audio wejście 1, RCA
wyjście 1, RCA
Wejścia/wyjścia alarmowe Tak
Alarm wejście 4
wyjście 2
Interfejsy szeregowe RS-232, RS-485
Ethernet 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-T
Aplikacje Smart PSS Lite, DSS, DMSS
Archiwizacja USB, Zdalna
Protokoły sieciowe HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS
Funkcje smart
Rozpoznawanie twarzy biblioteka zdjęć twarzy 20 bibliotek
biblioteka zdjęć twarzy 20000 zdjęć
analiza i detekcja twarzy Porównywanie zdjęć twarzy, Przechwytywanie twarzy, Wyszukiwanie zdjęć twarzy
porównywanie zdjęć twarzy 1 kanał
skuteczność analizy i detekcji twarzy Analiza przez rejestrator: 2 kanały wykrywania twarzy, 2 kanały rozpoznawania twarzy, 12 obrazów twarzy/s
Funkcje inteligentnej analizy obrazu IVS obsługa ANPR, Inteligentna detekcja ruchu, Detekcja twarzy, Ochrona perymetryczna (linia wirtualna, wejście /wyjście ze strefy, wtargnięcie), Zliczanie osób, detekcja twarzy, mapy cieplne
realizacja Inteligentna detekcja ruchu, Ochrona perymetryczna (linia wirtualna, wejście /wyjście ze strefy, wtargnięcie)
Dodatkowe funkcje ANR
Pozostałe
Zasilanie DC V 12
DC W max. 40
Pobór mocy (bez dysku i PoE) W max. 10
Temperatura pracy °C -10...+55
Dopuszczalna wilgotność % 95 lub mniej (bez kondensacji)
Montaż rack Tak
Wysokość U 1
Wymiary (W x D x H) mm 375 x 282,4 x 53, 375 x 284 x 53
Masa kg 1,6