Rejestrator IP NVR Dahua NVR4232-4KS3 (32 kanały,160 Mb/s, 2xSATA, VGA, HDMI, H.265)

Kod towaru: Q20258
2015,85 zł 2239,83 zł
Poprzednia najniższa cena: 2239,83 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
2239,83 zł 0 % -
2015,85 zł 10 % od 1 szt.
Profesjonalisto - sprawdź swoją cenę Zaloguj się
od 11,00 zł
Chwilowo niedostępny
Rejestrator sieciowy 4 serii S3 Lite z obsługą i realizacją funkcji inteligentnych (dedykowany do kamer serii 1, 2, 3), obudowa metalowa, 2 sloty HDD.
• Nagrywanie w rozdzielczości do 12 Mpix
• Niezależne wyjścia HDMI / VGA
• We / Wy alarmowe
• Realizacja: SMD+ (4 kanały)
• Obsługa funkcji realizowanych przez kamerę: SMD+ (6 kanałów), ochrony perymetrycznej z klasyfikacją obiektów (6 kanałów), detekcji twarzy (6 kanałów), rozpoznania twarzy (6 kanałów), zliczania osób, map ciepła

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Dahua NVR4232-4KS3 to reprezentant nowej generacji rejestratorów z serii 4 (S3) Lite. Ten 32-kanałowy rejestrator IP umożliwia nagrywanie obrazu z kamer IP o rozdzielczości aż do 12 Mpix. Dzięki wysokiemu bitrate'owi wejściowemu wynoszącemu 160 Mb/s, doskonale współpracuje z kamerami o wysokiej rozdzielczości. 2 porty SATA umożliwiają podłączenie dysków twardych o pojemności do 20 TB na każdy slot. W przypadku przepełnienia pamięci, uruchamiane jest automatyczne nadpisywanie zapobiegające utracie najnowszych danych. Wbudowane porty USB pozwalają na podpięcie pendrive'a lub zewnętrznego dysku oraz skopiowanie określonych fragmentów na zewnętrzne nośniki danych.
Rejestrator jest wyposażony w funkcję inteligentnej detekcji ruchu SMD+, umożliwiającą precyzyjne filtrowanie obiektów, takich jak ludzie i pojazdy. Funkcja ta może być realizowana bezpośrednio na 4 kanałach przez rejestrator lub obsługiwana przez kamery wyposażone w tę funkcjonalność na 6 kanałach.
Aplikacja na urządzenia mobilne i komputery pozwala na łatwe zarządzanie z dowolnego miejsca.

Cechy wyróżniające:
 • Nagrywanie w rozdzielczości do 12 Mpix (4000x3000 px),
 • Niezależne wyjścia HDMI / VGA,
 • Maksymalne pasmo wejściowe - 160 Mb/s,
 • Obsługa do 32 kamer IP Dahua lub innych producentów poprzez Onvif,
 • Obsługa 2 dysków SATA o pojemności do 20 TB,
 • Obsługiwana kompresja H.265 (Smart, +) / H.264 (+),
 • Realizacja: SMD+ (4 kanały),
 • Obsługa funkcji realizowanych przez kamerę: SMD+, ochrony perymetrycznej z klasyfikacją obiektów (6 kanałów), detekcji twarzy (6 kanałów), rozpoznania twarzy (6 kanałów), zliczania osób, map ciepła,
 • 2 x USB 2.0,
 • Port Ethernet 1 Gb/s,
 • We / Wy audio do dwukierunkowej komunikacji,
 • We / Wy alarmowe.
Rejestrator IP NVR Dahua NVR4108HS-8P-4KS3 (8 kanałów, PoE, 160 Mb/s, 1xSATA, VGA, HDMI, H.265)
Wymiary rejestratora
Najważniejsze funkcje:
Funkcja ANR

Obraz z kamery IP przesyłany jest do rejestratora jako strumień danych. W przypadku awarii sieci komputerowej (zmniejszenia jej przepustowości) informacje są bezpowrotnie tracone, bo sieć ich nie buforuje, a kamera nie może ich powtórnie wysłać. Po włączeniu funkcji ANR (ang. Automatic Network Replenishment) kamera może zapisywać nagrania na karcie pamięci w przypadku problemów z łącznością z rejestratorem. Po ustaniu awarii nagrania są automatycznie przekazywane do rejestratora. W przypadku przerw w transmisji operator nie musi podejmować żadnych działań, aby na rejestratorze znalazło się kompletne nagranie. Aby z niej skorzystać należy posiadać również kamerę IP Dahua wyposażoną w slot na kartę pamięci oraz kartę microSD.
Kompresja H.265 (+)
Bardzo istotnym parametrem świadczącym o zaawansowaniu urządzenia jest kompresja. Im lepszy rodzaj kompresji, tym mniejsze zapotrzebowanie na pasmo przy takiej samej, subiektywnej jakości. H.265 (HEVC - High Efficiency Video Coding) to aktualnie najbardziej wydajny sposób kompresji. W stosunku do swojego poprzednika (H.264) pozwala ograniczyć średnio o połowę strumień danych i zapotrzebowanie na pojemność dyskową. Dzięki temu można zastosować dyski twarde o pojemności mniejszej o połowę lub przechowywać nagrania przez czas dwa razy dłuższy. Jego udoskonalona wersja H.265+ została zoptymalizowana pod kątem pracy w systemach monitoringu CCTV. Ich zastosowanie pozwala jeszcze bardziej zmniejszyć strumień danych.
Porównanie efektywności kompresji H.264, H.265 i H.265+
Oprogramowanie klienckie na PC - SmartPSS Lite
SmartPSS Lite (Smart Professional Surveillance System Lite) jest łatwym w obsłudze, darmowym oprogramowaniem do obsługi i zarządzania produktami marki Dahua na komputerze z systemem operacyjnym Windows oraz MacOS. Oprogramowanie pozwala w wygodny sposób przeprowadzić zdalną konfigurację systemu, a następnie prowadzić obserwację na żywo. Jego intuicyjny i funkcjonalny interfejs pozwala również na przeglądanie i pobieranie nagrań, inteligentne wyszukiwanie, odbieranie zdarzeń alarmowych, dwukierunkową transmisję audio, wizualizację systemu na e-mapie czy nagrywanie na dysk twardy komputera.
Oprogramowanie klienckie na urządzenia mobilne - DMSS
DMSS
Android
iOS
DMSS to aplikacja umożliwiają obsługę i zarządzanie produktami marki Dahua na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą systemu Android oraz iOS. Zapewnia szerokie możliwości nadzoru i podstawowej konfiguracji: podgląd na żywo (także równocześnie wielu kanałów), sterowanie PTZ, zoom cyfrowy, podsłuch, odtwarzanie nagrań z archiwum i obsługę powiadomień alarmowych. Aplikacja pozwalana łączność za pomocą adresów IP oraz za pośrednictwem chmury P2P.

Dane techniczne

Model NVR4232-4KS3
Rodzaj towaru Rejestrator IP
Typ Standardowy
Marka Dahua
Seria Seria 4 (S3)
Parametry
Liczba kanałów 32
Pasmo wejściowe Mb/s 160
wyjściowe Mb/s 80
Tryby wyjść HDMI 1 / VGA 1 niezależne
Max. rozdzielczość wyjść HDMI 1 Pix 4K (3840 x 2160)
VGA 1 Pix 1920 x 1080
Kodowanie/Dekodowanie standardy kompresji H.265+, H.265, H.264+, H.264, MPEG4
max. rozdzielczość nagrywania Mpix 12
synchroniczne odtwarzanie 8 kanałów
max. możliwości dekodowania Wyłączone AI: 1 kanał 12 Mpix, 2 kanały 8 Mpix, 3 kanały 5 Mpix, 4 kanały 4 Mpix, 8 kanałów 1080p. Włączone AI: 1 kanał 12 Mpix, 1 kanał 8 Mpix, 2 kanały 5 Mpix, 3 kanały 4 Mpix
Dysk twardy liczba złączy SATA 2
max. pojemność każdego dysku TB 20
USB 2.0 2
Dwukierunkowe audio Tak
Audio wejście 1, RCA
wyjście 1, RCA
Wejścia/wyjścia alarmowe Tak
Alarm wejście 4
wyjście 2
Ethernet 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-T
Aplikacje Smart PSS Lite, DSS, DMSS
Archiwizacja USB, Zdalna
Protokoły sieciowe HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS
Funkcje smart
Funkcje inteligentnej analizy obrazu IVS obsługa inteligentna detekcja ruchu, detekcja twarzy, ochrona perymetryczna (linia wirtualna, wejście /wyjście ze strefy, wtargnięcie), zliczanie osób, detekcja twarzy, mapy cieplne
realizacja inteligentna detekcja ruchu
Dodatkowe funkcje ANR
Pozostałe
Zasilanie DC V 12
Pobór mocy (bez dysku i PoE) W max. 10
Temperatura pracy °C -10...+55
Dopuszczalna wilgotność % 95 lub mniej (bez kondensacji)
Wymiary (W x D x H) mm 375 x 284 x 53
Masa kg 1,5