Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-21S, 1xSC, OM2 1m

6,03 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
6,03 zł 0 % od 1 szt. -
od 11,00 zł
Dostępny
Kod towaru: L3521
Pigtail wielomodowy PG-21S to zakończone jednostronnie złączem włókno światłowodowe o długości 1 m.
• Złącze: SC
• Typ włókna: wielomodowe
• Standard włókna: OM2
• Długość: 1 m

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Pigtail ULTIMODE PG-21S to odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 metra. Kabel zakończony jest z jednej strony złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumienności oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w pigtailach jest włóknem wielomodowym OM2, 50/125 um. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową wielomodową z włóknami o średnicy rdzenia 50/125 um. Średnie tłumienie światłowodu wynosi 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Włókno umieszczone jest w ścisłej tubie 900 um.
Cechy wyróżniające:
  • złącze SC
  • jedno włókno wielomodowe OM2, 50/125
  • długość - 1m
  • powłoka - ścisła tuba 900 um,
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Pigtail
Typ Simplex
Typ włókna Wielomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Standard włókna OM2
Marka ULTIMODE
Nazwa PG-21S
Długość m 1
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)