Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-019D 2xSC-2xSC, duplex OM2 1.5m

21,96 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
21,96 zł 0 % od 1 szt. -
od 11,00 zł
Dostępny
Kod towaru: L31119
Patchcord wielomodowy PC-019D to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 m.
• Typ patchcordu: duplex
• Złącza: 2x SC - 2x SC
• Typ włókna: wielomodowe
• Standard włókna: OM2
• Długość: 1,5 m

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord ULTIMODE PC-019D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 1,5 metra. Kable zakończone są z obydwu stron dwoma złączami SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem wielomodowym OM2. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC - 2x SC
  • dwa włókna wielomodowe
  • długość - 1,5m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Duplex
Typ włókna Wielomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Typ złącza B SC/UPC
Złącza SC/UPC - SC/UPC
Standard włókna OM2
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-019D
Długość m 1,5
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A1, A2)
złącze B dB < 0,25 (B1, B2)