Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522D2 2xSC/APC-2xSC/APC, duplex G.657A2 2 mm 5 m

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą). Czoło ferruli w złączach SC/APC jest wypolerowane pod kątem 8 stopni.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC/APC - 2x SC/APC
  • dwa włókna jednomodowe (G.657A1)
  • długość - 5 m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Duplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/APC
Typ złącza B SC/APC
Standard włókna G.657A2
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-522D2
Długość m 5
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A1, A2)
złącze B dB < 0,25 (B1, B2)