Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-511S SC-SC, simplex, G.652D 0,5m

Kod towaru: L321105
10,46 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
10,46 zł 0 % od 1 szt.
od 11,00 zł
Dostępny
Patchcord ULTIMODE PC-511S to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 0,5 metra. Kabel zakończony jest z obydwu stron jednym złączem SC.
• Złącza: 1x SC - 1x SC
• Jedno włókno jednomodowe (G.652.D)
• Długość - 0,5m
• Niska tłumienność

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord ULTIMODE PC-511S to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 0,5 metra. Kabel zakończony jest z obydwu stron jednym złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC - 1x SC
  • jedno włókno jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 0,5m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Typ złącza B SC/UPC
Złącza SC/UPC - SC/UPC
Standard włókna G.652D
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-511S
Długość m 0,5
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)
złącze B dB < 0,25 (B)