Patchcord jednomodowy PC-523S SC/APC-FC/UPC, duplex G.657A1 1m

Kod towaru: L3423
22,45 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
22,45 zł 0 % od 1 szt.
Profesjonalisto - sprawdź swoją cenę Zaloguj się
od 11,00 zł
Dostępny
Patchcord światłowodowy o długości 1 metra i średnicy 3 milimetrów, produkowany z jednomodowego, duplexowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC, a z drugiej FC/UPC.
• Złącza: 2x SC/APC - 2 x FC/UPC
• 2 włókna jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 1 m
• Niska tłumienność

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchord światłowodowy o długości 1 metra i średnicy 3 milimetrów, produkowany z jednomodowego, duplexowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC, a z drugiej FC/UPC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC/APC - 2x FC/UPC
  • dwa włókna jednomodowe (G.657A1)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Duplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/APC
Typ złącza B FC/UPC
Standard włókna G.657A1
Długość m 1
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A1, A2)
złącze B dB < 0,25 (B1, B2)