Patchcord jednomodowy PC-522S1 SC/APC-SC/APC, simplex, G.657A1 2mm 5m

16,11 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
16,11 zł 0 % od 1 szt. -
od 11,00 zł
Dostępny
Kod towaru: L32225
Patchcord ULTIMODE PC-522S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 5 metrów zakończony obustronnie złączami SC/APC.
• Złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 5 m
• Średnica: 2 mm
• Niska tłumienność
• Kolor: żółty

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord ULTIMODE PC-522S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 5 metrów i średnicy 2 mm. Kabel zakończony jest z obydwu stron jednym złączem SC/APC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Wykorzystane włókno jednomodowe w standardzie G.657A1 cechuje mniejszy w stosunku do włókien w standardzie G.652D promień gięcia. Dzięki temu pigatile i patchcordy bazujące na tych włóknach sprawdzają się lepiej w instalacjach o ograniczonej ilości miejsca (mniejsze ryzyko uszkodzenia włókna).
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
  • długość: 5 m
  • średnica: 2 mm
  • niska tłumienność
  • kolor: żółty

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/APC
Typ złącza B SC/APC
Standard włókna G.657A1
Nazwa PC-522S1
Długość m 5
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)
złącze B dB < 0,25 (B)