Patchcord jednomodowy PC-515D2 2xSC-2xLC, duplex G.657A1 2 mm 5 m

Kod towaru: L34155
32,23 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
32,23 zł 0 % od 1 szt.
od 11,00 zł
Dostępny
Patchcord jednomodowy PC-515D2 to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 5 m.
• Typ patchcordu: duplex
• Złącza: 2x SC - 2x LC
• Typ włókna: jednomodowe
• Standard włókna: G.657A1
• Długość: 5 m

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord PC-515D2 to dwa kable światłowodowe o długości 5 metrów. Kabel zakończony jest z jednej ze stron dwoma złączami LC, a z drugiej SC. Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych. Złącza SC są najpopularniejszymi złączami światłowodowymi.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC - 2x LC
  • dwa włókna jednomodowe (G.657A1)
  • długość - 5 m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Duplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Typ złącza B LC/UPC
Standard włókna G.657A1
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-515D2
Długość m 5
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A1, A2)
złącze B dB < 0,25 (B1, B2)