Patchcord jednomodowy PC-2272-1 SC/APC - SC/APC, simplex, G.657.A2, LSZH, 1m

Kod towaru: L3212272_1
9,99 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
9,99 zł 0 % od 1 szt.
Profesjonalisto - sprawdź swoją cenę Zaloguj się
od 11,00 zł
Dostępny
Patchcord ULTIMODE PC-2272-1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony złączami SC/APC.
• Złącza SC/APC - SC/APC
• Długość - 1 m
• Włókno jednomodowe G.657.A2
• Powłoka LSZH
• Średnica 3 mm
• Tłumienie złącza < 0,25 dB (Grade B)
• Tłumienie odbić złącza > 60 dB (Grade 1)

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord ULTIMODE PC-2272-1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony złączami SC/APC.
Patchcord wyprodukowany w oparciu o włókno jednomodowe w standardzie G.657.A2. Standard ten cechuje zmniejszony promień gięcia. Dzięki temu patchcord jest znacznie mniej narażony na uszkodzenia i zwiększone tłumienie wynikające z jego nadmiernego zagięcia. Ma to szczególne znaczenie przy łączeniu światłowodów w małych puszkach, skrzynkach, czy szafach (np. częsty przypadek przygniatania drzwiami patchcordów podłączonym do czołowych paneli światłowodowych). Patchcordy z włóknem w standardzie G.657.A2 mogą być stosowane w instalacjach z okablowaniem bazującym na innych standardach (G.657.A1, G652.D).
Patchcordy ULTIMODE wykonywane i testowane są zgodnie z wytycznymi norm Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej IEC 613000-3-34 oraz IEC 61300-3-6. Do każdego pigtaila dołączona jest stosowna etykieta potwierdzająca zgodność parametrów (tłumienie wtrąceniowe oraz tłumienie odbić) z klasą definiowaną przez ww. normy. Włókno wyprodukowane zgodnie z rekomendacją ITU-T G.657 (11/2016) lub ITU-T G.652 (11/2016).
Klasy tłumienia złączy wg. IEC 61300-3-34
Klasa (Grade) Tłumienie [dB]
A < 0,07 średnie < 0,15 max.
B < 0,12 średnie < 0,25 max.
C < 0,25 średnie < 0,50 max.
D < 0,50 średnie < 1,00 max.
Klasy złączy - tłumienie odbić (RL) wg. IEC 61300-3-6
Klasa (Grade) Tłumienie odbić (RL) [dB]
1 > 60 (połączone), > 55 (niepołączone)
2 > 45
3 > 35
4 > 26
Powłoka bezhalogenowa LSZH (Low Smoke Zero Halogen) o średnicy 3 mm.
Cechy wyróżniające:
  • złącza SC/APC - SC/APC,
  • długość - 1 m,
  • włókno jednomodowe G.657.A2,
  • powłoka LSZH,
  • średnica 3 mm
  • tłumienie złącza < 0,25 dB (Grade B),
  • tłumienie odbić złącza > 60 dB (Grade 1).

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/APC
Typ złącza B SC/APC
Złącza SC/APC - SC/APC
Standard włókna G.657A2
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-2272-1
Długość m 1
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)
złącze B dB < 0,25 (B)
Tłumienie odbić (RL) dB > 60 (A, B)
Kolor żółty