Patchcord jednomodowy FC/PC-FC/PC zewnętrzny 10m

Kod towaru: L3235
81,18 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
81,18 zł 0 % od 1 szt.
Profesjonalisto - sprawdź swoją cenę Zaloguj się
od 11,00 zł
Dostępny
Patchcord FC/PC-FC/PC zewnętrzny to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 10 metrów zakończony obustronnie złączami FC/PC.
• Patchcord dedykowany jest do systemów dystrybucji telewizji satelitarnej oraz naziemnej DVB-T z wykorzystaniem światłowodów
• Stanowić może połączenie między konwerterem optycznym A9885 lub nadajnikiem z zestawu A9880 a pierwszym splitterem optycznym wewnątrz budynku

Gwarancja

Zapewniamy 2 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord FC/PC-FC/PC zewnętrzny to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 10 metrów zakończony obustronnie złączami FC/PC.
Złącza FC/PC dzięki gwintowanej nasadce zapewniają stabilne połączenie. Dzięki niej przypadkowe szarpnięcie za światłowód nie powoduje wysunięcia się złącza z gniazda.
Patchord dedykowany jest do systemów dystrybucji telewizji satelitarnej oraz naziemnej DVB-T z wykorzystaniem światłowodów. Stanowić może połączenie między konwerterem optycznym A9885 lub nadajnikiem z zestawu A9880 a pierwszym splitterem optycznym wewnątrz budynku.

Oferta urządzeń optycznych do SMATV
Istnieje możliwość wykonania dowolnego odcinka światłowodu z zarobionymi na końcach złączami na zamówienie. W celu złożenia zapytania o ofertę skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym.

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A FC/UPC
Typ złącza B FC/UPC
Złącza FC/UPC - FC/UPC
Standard włókna G.652D
Marka ULTIMODE
Długość m 10
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)
złącze B dB < 0,25 (B)