Moduł SFP-011M ULTIMODE służy do rozszerzenia możliwości urządzeń sieciowych o możliwość realizacji transmisji światłowodem..
• Transmisja typu duplex (2 włókna światłowodowe)
• Włókna wielomodowe
• Długość fali 850 nm
• Prędkość transmisji do 155 Mb/s
• Max. dystans transmisji do 550m
• Typ złączy optycznych: LC
• Kompatybilny z urządzeniami ULTIMODE, TP-LINK i innymi
Kod: L1401
46,74 zł
38,00 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Moduł SFP-203M ULTIMODE służy do rozszerzenia możliwości urządzeń sieciowych o możłiwość realizacji transmisji światłowodem..
• Transmisja typu duplex (2 włókna światłowodowe)
• Włókna jednomodowe
• Długość fali 1310 nm
• Prędkość transmisji do 155 Gb/s
• Max. dystans transmisji do 20 km
• Typ złączy optycznych: LC
• Kompatybilny z urządzeniami ULTIMODE, TP-LINK i innymi
Kod: L1411
45,51 zł
37,00 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny