Moduł SFP-011M ULTIMODE służy do rozszerzenia możliwości urządzeń sieciowych o możliwość realizacji transmisji światłowodem..
• Transmisja typu duplex (2 włókna światłowodowe)
• Włókna wielomodowe
• Długość fali 850 nm
• Prędkość transmisji do 155 Mb/s
• Max. dystans transmisji do 550m
• Typ złączy optycznych: LC
• Kompatybilny z urządzeniami ULTIMODE, TP-LINK i innymi
Kod: L1401
35,92 zł
29,20 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Moduł SFP-023G ULTIMODE służy do rozszerzenia możliwości urządzeń sieciowych o możłiwość realizacji transmisji światłowodem..
• Transmisja typu duplex (2 włókna światłowodowe)
• Włókna wielomodowe
• Długość fali 1300 nm
• Prędkość transmisji do 1,25 Gb/s
• Max. dystans transmisji do 2 km
• Typ złączy optycznych: LC
• Kompatybilny z urządzeniami ULTIMODE, TP-LINK i innymi
Kod: L1405
35,06 zł
28,50 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Moduł SFP+ SR ULTIMODE służy do rozszerzenia możliwości urządzeń sieciowych o możłiwość realizacji transmisji światłowodem..
• Transmisja typu duplex (2 włókna światłowodowe)
• Włókna wielmodowe
• Długość fali 850 nm
• Prędkość transmisji do 10 Gb/s
• Max. dystans transmisji do 300 m
• Typ złączy optycznych: LC
• Kompatybilny z urządzeniami ULTIMODE, TP-LINK i innymi
Kod: L1425
65,81 zł
53,50 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny