Kamera wandaloodporna z uchwytem V-CAM 515 (550TVL, Sony Super HAD II CCD, 0.01 lx, 4mm, IR)

Kod towaru: M10750
Towar został wycofany z oferty
Oferta: Biblioteka:

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Kamera kolorowa V-CAM 515 + IR w obudowie wandaloodpornej z wbudowanym reflektorem podczerwieni.
Kamera sufitowa CAM-082 (420TVL, Sharp, 0.5 lx, 3.6mm)
Kamera wandaolodporna V-CAM 515 + IR
Kamera sufitowa CAM-082 (420TVL, Sharp, 0.5 lx, 3.6mm)
Elementy znajdujące się w zestawie.
Cechy wyróżniające:
  • Przetwornik Sony Super HDD CCD II
  • Wysoka rozdzielczość - 550 TVL
  • Wbudowane diody IR
  • Obudowa wandaloodporna
  • Łatwy w montażu uchwyt
Kamera V-CAM 515 + IR wyposażona jest w najwyższej jakości przetwornik 1/3'' CCD Super HAD II firmy SONY, który jest udoskonaloną wersją przetwornika SONY CCD Super HAD. SONY Super HAD II cechuje znaczna poprawa jakości obrazu w stosunku do swojego poprzednika. Głównie jest to lepsze odwzorowanie barw oraz jasności obrazu w trudnych sytuacjach oświetleniowych. Poniżej został zaprezentowany obraz z kamer o dwóch typach przetwornika.
Porównanie obrazów z kamery z przetwornikiem CCD SONY Super HAD (lewy obraz) oraz z przetwornikiem CCD SONY Super HAD II (prawy obraz). Źródło: http://www.sony.net.
Wysokiej jakości przetwornik firmy SONY oraz bardzo dobre parametry kamery (550TVL, czułość 0,01lx) powodują, że kamera V-CAM 515 + IR jest obecnie najlepszą kamerą na rynku w tej grupie cenowej. Wbudowany obiektyw o ogniskowej 4 mm zapewnia szeroki zakres widzenia - 67o. Obraz uzyskany z kamery odzwierciedla rzeczywiste kolory, bardzo dobrze widoczne są szczegóły, krawędzie są ostre. Kamera bardzo dobrze radzi sobie z trudnymi warunkami oświetleniowymi. Wysoka czułość kamery sprawia, że nawet przy słabszym oświetleniu kamera pracuje w kolorze bez widocznego efektu śnieżenia.
Kamera posiada wbudowany reflektor podczerwieni. Umożliwia on pracę kamery przy braku oświetlenia zewnętrznego. Reflektor załącza się automatycznie a kamera przełącza się w tryb czarno-biały gdy poziom oświetlenia spadnie poniżej 3 luksów.
Kamera znajduje się w wandaloodpornej obudowie. Korpus obudowy jest wykonany jest metalu, kopułka z poliwęglanu, co czyni kamerę odporną na uderzenia. Obudowa zamykana jest na specjalny klucz uniemożliwiający łatwy demontaż.
W zestawie znajduje się uchwyt umożliwiający montaż kamery do ściany z możliwością ukrycia (zabezpieczenia) przewodów. Kamera wyposażona w przewód ze standardowymi złączami: wizja - BNC, zasilanie - gniazdo 2.1/5.5.
W ofercie znajduje się także model bez uchwytu - V-CAM 515 + IR M10751.
Parametry techniczne
Nazw

V-CAM 515 + IR

Kod

M10750

Rozmiar przetwornika

1/3” CCD SONY Super HAD II

Rozdzielczość

752x582 pikseli

Czułość

0 lx (0,01lx -IR wyłączone)

Obiektyw

4 mm

Liczba linii

550 TVL

Odstęp sygnał-szum

>48dB

Całkowity sygnał wizji

1 Vpp / 75 om

Synchronizacja

wewnętrzna

Rodzaj wybierania

międzyliniowe

Kompensacja światła tylnego

tak

Automatyczna regulacja wzmocnienia

tak

Elektroniczna migawka

1/50 - 1/100000 s

Temperatura pracy

-20...+50 oC

Wymiary

fi 149x95

Zasilanie

DC 12V, 350 mA

Uwagi:

Obudowa metal + poliwęglan

Wbudowany reflektor podczerwieni

w komplecie uchwyt

Nie zaleca się stosowania kamery w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie opadów atmosferycznych. Jest to związane z kształtem obudowy kamery. Kamera powinna być instalowana wewnątrz lub pod zadaszeniem.
Uwaga! Korygując ostrość kamery lub wykonując inne prace wymagające zdjęcia klosza należy zwrócić szczególną uwagą na dociśnięcie tulejki gumowej do obudowy kamery w celu ochrony obiektywu przed światłem reflektora. Wadliwe zamocowanie tego elementu spowoduje niepoprawną pracę kamery np. prześwietlona część obrazu, widoczne jasne plamy.