Kamera wandaloodporna V-CAM 515 (550 TVL, Sony Super HAD II CCD , 0.01 lx, 4mm, IR)

Kod towaru: M10751
Towar został wycofany z oferty
Oferta: Biblioteka:

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Kamera kolorowa V-CAM 515 + IR w obudowie wandaloodpornej z wbudowanym reflektorem podczerwieni.
Kamera sufitowa CAM-082 (420TVL, Sharp, 0.5 lx, 3.6mm)
Kamera wandaolodporna V-CAM 515 + IR
Cechy wyróżniające:
  • Przetwornik Sony Super HAD CCD II
  • Wysoka rozdzielczość - 550 TVL
  • Wbudowane diody IR
  • Obudowa wandaloodporna
Kamera V-CAM 515 + IR wyposażona jest w najwyższej jakości przetwornik 1/3'' CCD Super HAD II firmy SONY, który jest udoskonaloną wersją przetwornika SONY CCD Super HAD. SONY Super HAD II cechuje znaczna poprawa jakości obrazu w stosunku do swojego poprzednika. Głównie jest to lepsze odwzorowanie barw oraz jasności obrazu w trudnych sytuacjach oświetleniowych. Poniżej został zaprezentowany obraz z kamer o dwóch typach przetwornika.
Porównanie obrazów z kamery z przetwornikiem CCD SONY Super HAD (lewy obraz) oraz z przetwornikiem CCD SONY Super HAD II (prawy obraz). Żródło: http://www.sony.net.
Wysokiej jakości przetwornik firmy SONY oraz bardzo dobre parametry kamery (550TVL, czułość 0,01lx) powodują, że kamera V-CAM 515 + IR jest obecnie najlepszą kamerą na rynku w tej grupie cenowej. Wbudowany obiektyw o ogniskowej 4 mm zapewnia szeroki zakres widzenia - 67o. Obraz uzyskany z kamery odzwierciedla rzeczywiste kolory, bardzo dobrze widoczne są szczegóły, krawędzie są ostre. Kamera bardzo dobrze radzi sobie z trudnymi warunkami oświetleniowymi. Wysoka czułość kamery sprawia, że nawet przy słabszym oświetleniu kamera pracuje w kolorze bez widocznego efektu śnieżenia.
Kamera posiada wbudowany reflektor podczerwieni. Umożliwia on pracę kamery przy braku oświetlenia zewnętrznego. Reflektor załącza się automatycznie a kamera przełącza się w tryb czarno-biały gdy poziom oświetlenia spadnie poniżej 3 luksów.
Kamera znajduje się w wandaloodpornej obudowie. Korpus obudowy jest wykonany jest metalu, kopułka z poliwęglanu, co czyni kamerę odporną na uderzenia. Obudowa zamykana jest na specjalny klucz uniemożliwiający łatwy demontaż.
Kamera może być montowana zarówno na suficie jak i na ścianie z możliwością ukrycia (zabezpieczenia) przewodów. Kamera może być użytkowana na zewnątrz (IP66). Kamera wyposażona w przewód ze standardowymi złączami: wizja - BNC, zasilanie - gniazdo 2.1/5.5.
W ofercie znajduje się także model z dołączonym specjalnym uchwytem do montażu na ścianie - V-CAM 515 + IR M10750.
Parametry techniczne
Nazw

V-CAM 515 + IR

Kod

M10751

Rozmiar przetwornika

1/3” CCD SONY Super HAD II

Rozdzielczość

752x582 pikseli

Czułość

0 lx (0,01lx -IR wyłączone)

Obiektyw

4 mm

Liczba linii

550 TVL

Odstęp sygnał-szum

>48dB

Całkowity sygnał wizji

1 Vpp / 75 om

Synchronizacja

wewnętrzna

Rodzaj wybierania

międzyliniowe

Kompensacja światła tylnego

tak

Automatyczna regulacja wzmocnienia

tak

Elektroniczna migawka

1/50 - 1/100000 s

Temperatura pracy

-20...+50 oC

Wymiary

fi 149x95

Zasilanie

DC 12V, 350 mA

Uwagi:

Obudowa metal + poliwęglan

Wbudowany reflektor podczerwieni

Uwaga! Korygując ostrość kamery lub wykonując inne prace wymagające zdjęcia klosza należy zwrócić szczególną uwagą na dociśnięcie tulejki gumowej do obudowy kamery w celu ochrony obiektywu przed światłem reflektora. Wadliwe zamocowanie tego elementu spowoduje niepoprawną pracę kamery np. prześwietlona część obrazu, widoczne jasne plamy.