Kamera kompaktowa n-cam 680 (600 TVL, Sony Super HAD II CCD, 0.01 lx, 2.8-12mm, IR 30m)

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: M11274
Kamera oprócz bardzo dobrego przetwornika 1/3” CCD SONY Super HAD II + New CP DSP posiada 600TVL oraz czułość 0,01 lux przy wyłączonym promieniowaniu podczerwonym. Parametry kamery zapewniają obraz wysokiej jakości zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Dodatkowo kamera posiada zmienną ogniskową w zakresie od 2,8 - 12 mm...
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Kamera kolorowa n-cam 680 + IR z obiektywem o zmiennej ogniskowe 2,8 - 12 mm i z wbudowanym reflektorem podczerwieni.
Kamera kolorowa n-cam 225 z reflektorem podczerwieni
Kamera n-cam 680 + IR
Kamera kolorowa n-cam 225 z reflektorem podczerwieni
Widok kamery od spodu.
Kamera kolorowa n-cam 225 z reflektorem podczerwieni
Akcesoria dołączone w komplecie.
Kamera kolorowa n-cam 225 z reflektorem podczerwieni
Opakowanie kamery.
Cechy wyróżniające:
  • Przetwornik Sony Super HDD CCD II + New CP DSP
  • Wysoka rozdzielczość: 600 TVL (B/W 700 TVL)
  • Wysoka czułość: 0,01 lux
  • Obiektyw o zmiennej ogniskowej 2,8 - 12 mm
  • Wbudowane diody IR
  • Możliwość ustawienia poziomu świecenia diod IR
  • Wyjście serwisowe video
Kamera n-cam 640 + IR zapewnia wysoką rozdzielczość 600TVL dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii cyfrowego przetwarzania obrazu i specjalnych algorytmów obróbki. Podwyższona rozdzielczość zapewnia wysokiej jakości obraz i pozwala na zaobserwowanie większej ilości szczegółów.
Kamera n-cam 640 + IR wyposażona jest w najwyższej jakości przetwornik 1/3'' CCD Super HAD II + New CP DSP firmy SONY, który jest udoskonaloną wersją przetwornika SONY CCD Super HAD. Cechuje go znaczna poprawa jakości obrazu w stosunku do swojego poprzednika. Głównie jest to lepsze odwzorowanie barw oraz jasności obrazu w trudnych sytuacjach oświetleniowych. Poniżej został zaprezentowany obraz z kamer o dwóch typach przetwornika.
Porównanie obrazów z kamery z przetwornikiem CCD SONY Super HAD (lewy obraz) oraz z przetwornikiem CCD SONY Super HAD II (prawy obraz). Żródło: http://www.sony.net.
Kamera oprócz bardzo dobrego przetwornika 1/3" Super HAD CCD II+ New CP DSP posiada 600TVL oraz czułość 0,01 lux przy wyłączonym promieniowaniu podczerwonym. Parametry kamery zapewniają obraz wysokiej jakości zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Dodatkowo kamera posiada zmienną ogniskową w zakresie od 2,8 - 12 mm zapewniając możliwość dobrania odpowiedniego kąta widzenia kamery w zakresie od 16o do 87o. Obraz uzyskany z kamery odzwierciedla rzeczywiste kolory, bardzo dobrze widoczne są szczegóły, krawędzie są ostre. Kamera bardzo dobrze radzi sobie z trudnymi warunkami oświetleniowymi. Wysoka czułość kamery sprawia, że nawet przy słabszym oświetleniu kamera pracuje w kolorze bez widocznego efektu śnieżenia.
Kamera posiada wbudowany reflektor podczerwieni (42 diody) świecący na odległość 25 - 30 metrów. Umożliwia on pracę kamery przy braku oświetlenia zewnętrznego. Reflektor załącza się automatycznie a kamera przełącza się w tryb czarno-biały gdy poziom oświetlenia spadnie poniżej 3 luksów. Dodatkowo istnieje możliwość dostosowania poziomu świecenia diod pokrętłem "LED LEVEL" znajdującym się na spodzie kamery.
Zasięg reflektora IR jest zależny od rodzaju oświetlanych powierzchni i przedmiotów (współczynnika odbicia światła w zakresie podczerwieni).
Na dole kamery znajduje się wyjście serwisowe video dające możliwość szybkiego podglądu obrazu z kamery. Wyjście przydatne jest szczególnie podczas dostosowywania ogniskowej obiektywu i ostrości obrazu. Pokrętła służące do dostrojenia ostrości i zmiany ogniskowej znajdują się na dole obudowy.
Dzięki szczelnej obudowie (IP66) kamera może być użytkowana na zewnątrz. Obudowa pozwala na ukrycie przewodów w uchwycie. Kamera wyposażona jest w przewód ze standardowymi złączami: wizja - BNC, zasilanie - gniazdo 2.1/5.5.
Parametry techniczne
Nazwa n-cam 680 + IR
Kod M11274
Rozmiar przetwornika 1/3” CCD SONY Super HAD II + New CP DSP
Rozdzielczość 752x582 pikseli
Czułość 0 lx (0,01lx -IR wyłączone)
Obiektyw 2,8 - 12 mm
Liczba linii 600 TVL (B/W 700 TVL)
Oświetlacz Tak, 42szt diod IR, zasięg do 30m
Odstęp sygnał-szum >50dB
Całkowity sygnał wizji 1 Vpp / 75 Ω
Synchronizacja wewnętrzna
Rodzaj wybierania międzyliniowe
Kompensacja światła tylnego tak
Automatyczna regulacja wzmocnienia tak
Elektroniczna migawka 1/50 - 1/100000 s
Temperatura pracy -20...+50 oC
Wymiary [mm]: fi 85x98x280
Zasilanie DC 12V, 650 mA
Uwagi: Obudowa wodoszczelna IP66
Wbudowany reflektor podczerwieni