Kamera kolorowa u-cam 575 BOX (dzień/noc, 550TVL, Sony Super CCD, 0.01 Lux)

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: M11181
Kolorowa kamera o wysokiej rozdzielczości, dobrym odzwierciedleniu kolorów i wysokiej czułości.
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Kamera sufitowa CAM-082 (420TVL, Sharp, 0.5 lx, 3.6mm)
Widok kamery

Kamera sufitowa CAM-082 (420TVL, Sharp, 0.5 lx, 3.6mm)
Widok z tyłu
Kamera sufitowa CAM-082 (420TVL, Sharp, 0.5 lx, 3.6mm)
Widok od spodu
Kamera sufitowa CAM-082 (420TVL, Sharp, 0.5 lx, 3.6mm)
Akcesoria będące w komplecie.
Kamera sufitowa CAM-082 (420TVL, Sharp, 0.5 lx, 3.6mm)
Widok opakowania
Cechy wyróżniające
 • Przetwornik 1/3'' Super SONY CCD
 • 550 TVL
 • Wysoka czułość 0.01 lx
 • kamera NOC/DZIEŃ
 • AWB, AGC, AI/EE, BLC
Kamera u-cam 575 wyposażona jest w standardowy przetwornik 1/3'' CCD Super firmy SONY ale o bardzo wysokiej czułości 0.01 lx. Bardzo dobrze odzwierciedla kolory, rysuje ostre krawędzie przedmiotów. Kamera bardzo dobrze radzi sobie z trudnymi warunkami oświetleniowymi. Wysoka czułość kamery sprawia, że nawet przy słabszym oświetleniu kamera pracuje w kolorze bez widocznego efektu śnieżenia. Przy zbyt małej ilosci światła przełącza się w tryb czarno - biały i zwiększa czułość.
Kamera U-cam 575 M11181 posiada na tylnym panelu następujące przełączniki i regulacje:
 • Regulacja poziomu sygnału wizji
 • Przełącznik rodzaju obiektywu DC/VIDEO
 • AGC
 • AWB
 • EE/AI
 • BLC
Kamera współpracuje z obiektywami o mocowaniu C/CS oraz posiada możliwość współpracy z obiektywami z automatyczną przesłoną typu DC oraz Video. Kamera posiada możliwość doregulowania ostrości poprzez ustawienie odpowiedniej odległości przetwornika od obiektywu. Jeżeli obraz z kamery będzie doświetlany reflektorem IR należy dobrać obiektyw z korekcją IR, dzięki czemu obraz będzie zarówno ostry w dzień jak i w nocy.
Jeżeli kamera ma być podświetlona reflektorem podczerwieni warto wybrać model bliźniaczy U-cam 595 M11190. Zbudowany jest on w oparciu o przetwornik Sony Exview CCD który cechuje się znacząco lepszą czułością w zakresie promieniowania IR.
Specyfikacja techniczna:
Nazwa u-cam 575
Kod M11181
Przetwornik 1/3'' CCD Sony Super
Rozdzielczość 752x582 pikseli
Czułość 0.01 Lux/F1.2
Odstęp sygnał-szum >48dB
Liczba linii 550 TVL
Kamera dzień/noc +
ICR -
Sterowanie obiektywem DC/Video
Korekcja Gamma 0.45
Rodzaj wybierania międzyliniowy
AGC +
Balans bieli AWB
BLC +
Elektroniczna migawka EE/AI
Regulacja poziomu sygnału +
Synchronizacja wewnętrzna
Temperatura pracy -20 ... +50 oC
Wilgotność względna <85%
bez kondensacji
Mocowanie obiektywu C/CS
Wymiary 120x65x60
Zasilanie DC12V / 300mA
 • ICR mechanicznie odsuwany filtr podczerwieni. Stosowany w kamerach Dzień-Noc. W trybie kolorowym filtr jest nasuwany przed przetwornik aby odciąć dopływ światła w podczerwieni które fałszuje barwy.
 • AWB kolor biały kolor jest wykrywany balansowany automatycznie, status ustawienie jest zapisane w momencie włączenia tej funkcji. Jest odpowiedni dla środowiska o niewielkich zmianach temperatury oświetlenia.
 • AGC (Automatic Gain Control) - automatyczna regulacja wzmocnienia, utrzymuje stały poziom sygnału wyjściowego zwiększając tym samym odstęp sygnał–szum, obraz jest bardziej wyraźny lecz traci na naturalności. Wyłączenie powoduje poprawę naturalności, ale zwiększenie zaszumienia.
 • EE/AI (Electronic Shutter) - automatyczna migawka. W trybie EE, elektroniczna migawka zapewnia dostosowanie czasu naświetlania przetwornika do intensywności oświetlenia. W trybie AI migawka ustawiona jest na stałą ekspozycję (1/60 s), a poziom natężenia światła regulowany jest przez obiektyw z automatyczną przesłoną (Auto Iris).
 • BLC - (Backlight Compensation) kontrola światła wstecznego - automatycznie dostosowuje wyrównanie jasnego światła tak aby dać więcej szczegółów na ciemnych obszarach obrazu. Dobrym przykładem może być skupienie się na szczegółach twarzy osoby która oświetlona jest światłem słonecznym z tyłu.
 • Korekcja Gamma - Przeskalowanie poziomu jasności obrazu otrzymanego z przetwornika do wrażliwości ludzkiego oka. Poziom jasności obrazu na przetworniku jest zależny liniowo od natężenia padającego światła, natomiast wrażenie jasności odbierane przez oko jest proporcjonalne do logarytmu natężenia oświetlenia (luminancji).