Kamera IP Vimtag VT-362 do zastosowań domowych (1080P, Wi-Fi, LAN, IR, audio, microSD, PTZ) - wyprzedaż

Kod towaru: K1567
Towar został wycofany z oferty
Kamera PTZ Vimtag VT-362 dedykowana jest do zastosowań domowych, nadzorowania dziecka i osób starszych.
• Rozdzielczość: Full HD (1920 x 1080 @ 25kl./s)
• Możliwość podłączenia bezprzewodowego Wi-Fi lub przewodowego LAN
• Dostęp przez chmurę P2P - bez konieczności przekierowywania portów
• Funkcja PTZ (350° w poziomie, 100° w pionie)
• Obiektyw o stałej ogniskowej 3.6 mm
• Cyfrowe powiększenie obrazu
• Dioda podczerwieni o zasięgu do 10 m gwarantuje prawidłową obserwację w nocy
• Podgląd na telefonie, tablecie, komputerze (aplikacja Vimtag, przeglądarka)
• Możliwość połączenia przez wielu użytkowników w tym samym czasie
• Możliwość zapisania obrazu na kartę pamięci o pojemności do 128 GB
• Detekcja ruchu - powiadomienia na telefon gdy coś się dzieje
• Dwukierunkowe audio pozwalające na szybką komunikację
• Bezpieczne połączenie zapewnia szyfrowana transmisja
• Współpraca z Amazon Alexa
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Kamera IP Vimtag VT-362 do zastosowań domowych (1080P, Wi-Fi, LAN, IR, audio, microSD, PTZ)
Widok kamery
Kamera IP Vimtag VT-362 do zastosowań domowych (1080P, Wi-Fi, LAN, IR, audio, microSD, PTZ)
Kamera IP Vimtag VT-362 do zastosowań domowych (1080P, Wi-Fi, LAN, IR, audio, microSD, PTZ)
Widok na złącza kamery, wbudowany głośnik i mikrofon
Kamera IP Vimtag VT-362 do zastosowań domowych (1080P, Wi-Fi, LAN, IR, audio, microSD, PTZ)
Akcesoria będące w komplecie
Kamera IP Vimtag VT-362 do zastosowań domowych (1080P, Wi-Fi, LAN, IR, audio, microSD, PTZ)
Widok opakowania
Podstawowe właściwości
 • rozdzielczość: Full HD (1920 x 1080 @ 25kl./s),
 • możliwość podłączenia bezprzewodowego Wi-Fi lub przewodowego LAN,
 • dostęp przez chmurę P2P - bez konieczności przekierowywania portów,
 • obserwacja całego pomieszczenia za pomocą jednej kamery dzięki możliwości obrotu - PTZ (350° w poziomie, 100° w pionie),
 • obiektyw o stałej ogniskowej 3.6 mm,
 • cyfrowe powiększenie obrazu,
 • dioda podczerwieni o zasięgu do 10 m gwarantuje prawidłową obserwację w nocy,
 • podgląd na telefonie, tablecie, komputerze (aplikacja Vimtag, przeglądarka),
 • możliwość połączenia przez wielu użytkowników w tym samym czasie,
 • możliwość zapisania obrazu na kartę pamięci o pojemności do 128 GB,
 • detekcja ruchu - powiadomienia na telefon gdy coś się dzieje,
 • dwukierunkowe audio pozwalające na szybką komunikację,
 • prosta aktualizacja oprogramowania kamery za pomocą jednego przycisku,
 • bezpieczne połączenie zapewnia szyfrowana transmisja,
 • współpraca z Amazon Alexa.
Zastanawiasz się co robi twoje dziecko w drugim pokoju, czy wszystko w porządku ze starszymi rodzicami, czy pies nie demoluje mieszkania podczas twojej nieobecności? Dzięki kamerze Vimtag możesz to sprawdzić. Model VT-362 to kamera IP / Wi-Fi która doskonale sprawdzi się w warunkach domowych jako niania elektroniczna, monitoring domu czy prosty rejestrator obrazu. Rozdzielczość Full HD sprawi, że zarejestrujesz wszystkie szczegóły, nic nie umknie twojej uwadze! Dzięki zdalnemu sterowaniu PTZ nie musisz się martwić, czy w dobrym miejscu ustawiłeś kamerę. Z wykorzystaniem aplikacji możesz zmieniać jej pole widzenia, obserwując całe pomieszczenie jedną kamerą. Opisywany model może pracować zarówno w dzień, jak i w nocy dzięki zintegrowanemu oświetlaczowi podczerwieni. Wbudowany głośnik i mikrofon pozwalają na korzystanie z funkcji dwukierunkowego audio. Dzięki temu możesz na smartfonie podsłuchać co dzieje się w okolicy kamery, wydać komunikat głosowy lub po prostu porozmawiać tak, jak przez telefon. Do obsługi kamery za pomocą komputera lub z poziomu smartfona, dedykowana jest bezpłatna aplikacja Vimtag. Dzięki niej masz kontrolę nad wszystkim bez względu na to czy znajdujesz się w domu czy daleko poza nim. Zawsze masz pełny dostęp do kamery w dowolnym miejscu na świecie.
Szybka instalacja
Instalacja kamery jeszcze nigdy nie była tak prosta. Jeżeli będzie znajdowała się blisko routera, można skorzystać z połączenia przewodowego. Wystarczy połączyć ją z routerem za pomocą skrętki komputerowej i podłączyć zasilanie. Jeżeli odległość od routera jest znaczna lub nie chcesz korzystać z dodatkowego przewodu, można użyć połączenia Wi-Fi podłączając tylko zasilanie. Aby zacząć korzystać z kamery, wystarczy zainstalować na smartfonie aplikację Vimtag (dedykowaną na system operacyjny Android i iOS), połączyć się z siecią lokalną w której znajduje się kamera, zeskanować z niej kod QR i postępować według pojawiających się instrukcji. Cały proces dodawania kamery jest niezwykle prosty i trwa nie dłużej niż kilka minut.
Montaż kamery
Do montażu kamery nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia. Wystarczy położyć ją na stabilnym podłożu, podłączyć przewody i gotowe. Jeśli jednak chcesz zamontować ją na stałe na ścianie lub na suficie, też jest taka możliwość, dzięki dedykowanemu uchwytowi który znajduje się w zestawie. Kamera posiada funkcję obrotu obrazu, co pozwala jej na bezproblemową pracę w opisywanych powyżej warunkach.
Wszystko w zasięgu Twojego wzroku
Chcesz obserwować całe pomieszczenie za pomocą jednej kamery? Nic prostszego! Kamera Vimtag VT-362 umożliwia płynne sterowanie obrotem do 350° w płaszczyźnie poziomej i do 100° w płaszczyźnie pionowej. Wychodząc z domu nie musisz się martwić czy w dobrym miejscu ustawiłeś kamerę. Bez względu na to gdzie jesteś, masz możliwość zmiany pola widzenia w celu dokładnej obserwacji całego pomieszczenia. Dzięki temu już nic nie umknie Twojej uwadze!
Oglądaj obraz przez całą dobę w dzień i w nocy
Kamera Vimtag gwarantuje bardzo dobrą jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. Może pracować w trzech trybach: automatyczny, dzień, noc. W trybie automatycznym w ciągu dnia, gdy natężenie oświetlenia jest wystarczające, kamera pracuje w trybie kolorowym. Gdy poziom oświetlenia stanie się zbyt niski, kamera automatycznie włączy oświetlacz podczerwieni i przełączy się w tryb czarno biały zapewniając prawidłowa obserwację. Dzięki temu masz gwarancję, że nic nie umknie twojej uwadze przez całą dobę.
Rejestruj wszystko na karcie pamięci
Kamera posiada slot na kartę pamięci microSD i obsługuje karty pamięci o pojemności do 128 GB. Dzięki temu w każdej chwili masz dostęp do zarejestrowanego materiału.
Wydłużony czas archiwizacji dzięki Smart H.264
Kamera posiada trzy tryby zapisu obrazu: normalny, zaawansowany, wydłużony, charakteryzujące się różnymi stopniami kompresji. W trybie normalnym wykorzystywane jest takie samo kodowanie H.264 zarówno dla obiektów ruchomych jak i scen statycznych. W trybie zaawansowanym zastosowano inteligentne kodowanie w którym osobno kodowane są części ruchome. W trybie wydłużonego nagrywania dodatkowo ograniczona została liczba klatek na sekundę, bez wpływu na jakość obrazu.
  Tryb normalny Tryb zaawansowany Wydłużony czas archiwizacji
1 MP 562 MB 92 MB 85 MB
2 MP 570 MB 93 MB 88 MB
3 MP 586 MB 511 MB 482 MB
4 MP 615 MB 515 MB 508 MB
Tabela przedstawia ilość miejsca zajętego przez nagrania w różnych rozdzielczościach i trybach nagrywania na karcie microSD przez 1 godzinę (rzeczywisty czas archiwizacji może się różnić w zależności od złożoności obserwowanej sceny)
Każdy domownik może mieć dostęp do kamery
Dzięki aplikacji na smartfony wielu użytkowników może podglądać obraz w tym samym czasie. Jeśli jesteś w sieci lokalnej i pasmo wyjściowe z kamery nie zostanie przekroczone, możesz łączyć się z wykorzystaniem sieci lokalnej. Jeśli zostanie przekroczone, komunikacja będzie realizowana przez chmurę. Wystarczy zainstalować aplikację w urządzeniach, dodać kamerę i gotowe. Jeśli chcesz podglądać obraz z kamery za pomocą komputera, też jest taka możliwość. Wystarczy zainstalować aplikację Vimtag przeznaczoną na system operacyjny Windows lub połączyć się przez przeglądarkę wpisując adres IP lub logując się do konta.
Otrzymuj powiadomienia gdy coś się dzieje
Otrzymuj powiadomienia tylko gdy tego chcesz. Kamera posiada trzy tryby ustawienia powiadomień: domowy, zewnętrzny i automatyczny. Jeśli jesteś w domu i nie chcesz otrzymywać ciągłych powiadomień, możesz skorzystać z trybu domowego w którym są one wyłączone. Jeśli jesteś poza domem i chcesz otrzymywać powiadomienia z detekcji ruchu, skorzystaj z trybu zewnętrznego. W trybie automatycznym możesz sam określić kiedy powiadomienia mają przychodzić konfigurując odpowiednio harmonogram.
Detekcja ruchu
Kamera posiada opcję detekcji ruchu w wyniku czego po jego wykryciu może zostać wykonane zdjęcie, nagranie wideo lub wysłane powiadomienie na aplikacje mobilną. Opcje te można osobno skonfigurować dla trybu domowego i zewnętrznego. Aby zwiększyć skuteczność jej działania, można osobnego ustawić czułość zarówno dla trybu dziennego jak i nocnego.
Dwukierunkowe audio
Jeśli chcesz podsłuchać co dzieje się w otoczeniu kamery, skomunikować się z rodziną, sprawdzić czy twoje dziecko śpi, wydać polecenie twojemu pupilowi, kamera Vimtag to umożliwia. Dzięki opcji dwukierunkowego audio możesz komunikować się w dwie strony z wykorzystaniem kamery i smartfona z zainstalowaną aplikacja mobilną. Z poziomu aplikacji możesz ustawić głośność głośnika i czułość mikrofonu, tak aby jakość komunikacji spełniała twoje oczekiwania.
Aktualizacja oprogramowania
Firma Vimtag dba o jakość swojego produktu wydając aktualizacje oprogramowania dla kamery i aplikacji mobilnej. Aktualizacje jeszcze bardziej udoskonalają produkt i zwiększają jego funkcjonalność. Cały proces jest niezwykle prosty, wystarczy w poziomu aplikacji przejść do zakładki system i kliknąć przycisk aktualizacji. Oprogramowanie kamery zostanie automatycznie pobrane i zaktualizowane. W przypadku gdy pojawi się nowa wersja aplikacji mobilnej, pojawi się alert z powiadomieniem. Po akceptacji nastąpi automatyczna aktualizacja.
Prezentacja kamery Vimtag VT-362
O firmie Vimtag
Firma Vimtag jest wiodącym dostawcą inteligentnych produktów i usług z zakresu nadzoru domu na całym świecie. Swoją ofertą obejmuje głównie urządzenia z zakresu bezpieczeństwa domowego, takie jak kamery IP pracujące w oparciu o chmurę czy inteligentne systemy magazynowania. Z rozwiązań tych można w wygodny i bezpieczny sposób korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Centrala firmy znajduje się w Shenzhen w Chinach, a jej początki sięgają 1996 r. Marka Vimtag jest znana w ponad 80 największych krajach i regionach świata. Swoje urządzenia prezentuje również na targach zagranicznych, np. IFA czy COMEX. O jakość produktu dba zespół ds. rozwoju i oprogramowania w skład którego wchodzi ponad 100 inżynierów.
Parametry techniczne
Nazwa Vimtag VT-362
Kod K1567
Standard IP
Rozdzielczość 2 Mpix @ 25kl./s
Ogniskowa obiektywu 3.6 mm
Czułość 0.01 lx
Kąty widzenia 80° (poziomy), 45° (pionowy)
Powiększenie cyfrowe Tak
Dwukierunkowe audio Wbudowany głośnik i mikrofon
Kompresja audio AAC
Kompresja wideo Smart H.264
Regulacja obrazu Janość, kontrast, nasycenie, ostrość
Balans bieli, BLC Automatyczna
Oświetlacz podczerwieni 1 dioda Power LED o zasięgu do 10m
Komunikacja Wi-Fi Wi-Fi 2.4 GHz (IEEE802.12b/g/n),
wbudowana antena
Interfejs sieciowy LAN RJ-45, 10/100 Mb/s
Obsługiwane protokoły TCP/IP, UDP/IP, HTTP, DHCP, RTMP, MUTP
Ustawienia adresu IP Statyczny, DHCP
Obrót kamery (PTZ) 350°(w poziomie), 100° (w pionie)
Nagrywanie Ciągłe, detekcja ruchu, snapshot
Funkcje inteligentne -
Powiadomienia Push Tak
Przycisk resetu Tak
Obsługa karty microSD do 128 GB
Język PL
Możliwość połączenia Android, iOS, przeglądarka,
aplikacja na PC (Windows), Mac
Temperatura pracy -10°....+55°C
Zasilanie DC 5V / 1.2A (microUSB)
Pobór mocy <6 W
Wilgotność 0...90% (bez kodensacji pary wodnej)
Kolor Srebrny, czarny
Wymiary 85 x 85 x 120mm
Masa 0,47 kg

Dane techniczne

  Tryb normalny Tryb zaawansowany Wydłużony czas archiwizacji
1 MP 562 MB 92 MB 85 MB
2 MP 570 MB 93 MB 88 MB
3 MP 586 MB 511 MB 482 MB
4 MP 615 MB 515 MB 508 MB