Kamera IP Vimtag CP2 do zastosowań domowych (720P, Wi-Fi, IR, audio, microSD, PTZ) - wyprzedaż

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: K1561
Kamera PTZ Vimtag CP2 dedykowana jest do zastosowań domowych, nadzorowania dziecka i osób starszych.
• Rozdzielczość: HD (1280 x 720 @25kl./s)
• Możliwość podłączenia bezprzewodowego Wi-Fi lub przewodowego LAN
• Dostęp przez chmurę P2P - bez konieczności przekierowywania portów
• Funkcja PTZ (350° w poziomie, 90° w pionie)
• Obiektyw o stałej ogniskowej 3.6 mm
• Cyfrowe powiększenie obrazu
• Dioda podczerwieni o zasięgu do 10 m gwarantuje prawidłową obserwację w nocy
• Podgląd na telefonie, tablecie, komputerze (aplikacja Vimtag, przeglądarka)
• Możliwość połączenia przez wielu użytkowników w tym samym czasie
• Możliwość zapisania obrazu na kartę pamięci o pojemności do 128 GB
• Detekcja ruchu - powiadomienia na telefon gdy coś się dzieje
• Dwukierunkowe audio pozwalające na szybką komunikację
• Bezpieczne połączenie zapewnia szyfrowana transmisja
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Kamera IP Vimtag CP2 do zastosowań domowych (720P, Wi-Fi, IR, audio, microSD, PTZ)
Widok kamery
Kamera IP Vimtag CP2 do zastosowań domowych (720P, Wi-Fi, IR, audio, microSD, PTZ)
Kamera IP Vimtag CP2 do zastosowań domowych (720P, Wi-Fi, IR, audio, microSD, PTZ)
Widok na złącza kamery, wbudowany głośnik i mikrofon
Kamera IP Vimtag CP2 do zastosowań domowych (720P, Wi-Fi, IR, audio, microSD, PTZ)
Akcesoria będące w komplecie
Kamera IP Vimtag CP2 do zastosowań domowych (720P, Wi-Fi, IR, audio, microSD, PTZ)
Widok opakowania
Podstawowe właściwości
 • rozdzielczość: HD (1280 x 720 @25kl./s),
 • możliwość podłączenia bezprzewodowego Wi-Fi lub przewodowego LAN,
 • dostęp przez chmurę P2P - bez konieczności przekierowywania portów,
 • obserwacja całego pomieszczenia za pomocą jednej kamery dzięki możliwości obrotu - PTZ (350° w poziomie, 90° w pionie),
 • obiektyw o stałej ogniskowej 3.6 mm,
 • cyfrowe powiększenie obrazu,
 • dioda podczerwieni o zasięgu do 10 m gwarantuje prawidłową obserwację w nocy,
 • podgląd na telefonie, tablecie, komputerze (aplikacja Vimtag, przeglądarka),
 • możliwość połączenia przez wielu użytkowników w tym samym czasie,
 • możliwość zapisania obrazu na kartę pamięci o pojemności do 128 GB,
 • detekcja ruchu - powiadomienia na telefon gdy coś się dzieje,
 • dwukierunkowe audio pozwalające na szybką komunikację,
 • prosta aktualizacja oprogramowania kamery za pomocą jednego przycisku,
 • bezpieczne połączenie zapewnia szyfrowana transmisja.
Zastanawiasz się co robi twoje dziecko w drugim pokoju, czy wszystko w porządku ze starszymi rodzicami, czy pies nie demoluje mieszkania podczas twojej nieobecności? Dzięki kamerze Vimtag możesz to sprawdzić. Model CP2 to kamera IP / WI-FI która doskonale sprawdzi się w warunkach domowych jako niania elektroniczna, monitoring domu czy prosty rejestrator obrazu. Rozdzielczość HD sprawi, że zarejestrujesz wszystkie szczegóły, nic nie umknie twojej uwadze! Dzięki zdalnemu sterowaniu PTZ nie musisz się martwić, czy w dobrym miejscu ustawiłeś kamerę. Z wykorzystaniem aplikacji możesz zmieniać jej pole widzenia, obserwując całe pomieszczenie jedną kamerą. Opisywany model może pracować zarówno w dzień, jak i w nocy dzięki zintegrowanemu oświetlaczowi podczerwieni. Wbudowany głośnik i mikrofon pozwala na korzystanie z funkcji dwukierunkowego audio. Dzięki temu możesz na smartfonie podsłuchać co dzieje się w okolicy kamery, wydać komunikat głosowy lub po prostu porozmawiać tak jak przez telefon. Dla obsługi kamery za pomocą komputera lub z poziomu smartfona, dedykowana jest bezpłatna aplikacja Vimtag. Dzięki niej masz kontrolę nad wszystkim bez względu na to czy znajdujesz się w domu czy daleko poza nim. Zawsze masz pełny dostęp do kamery w dowolnym miejscu na świecie. Jeśli jednak chciał byś model stało pozycyjny o smukłym eleganckim wyglądzie z komunikacją WI-FI, zwróć uwagę na kamerę CM1 K1552, która posiada taka funkcjonalność.
Szybka instalacja
Instalacja kamery jeszcze nigdy nie była tak prosta. Jeżeli będzie znajdowała się blisko routera, można skorzystać z połączenia przewodowego. Wystarczy połączyć ją z routerem za pomocą skrętki komputerowej i podłączyć zasilanie. Jeżeli odległość od routera jest znaczna lub nie chcesz korzystać z dodatkowego przewodu, można użyć połączenia Wi-Fi podłączając tylko zasilanie. Aby zacząć korzystać z kamery, wystarczy zainstalować na smartfonie aplikację Vimtag (dedykowaną na system operacyjny Android i iOS), połączyć się z siecią lokalną w której znajduje się kamera, zeskanować z niej kod QR i postępować według pojawiających się instrukcji. Cały proces dodawania kamery jest niezwykle prosty i trwa nie dłużej niż kilka minut.
Montaż kamery
Do montażu kamery nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia. Wystarczy położyć ją na stabilnym podłożu, podłączyć przewody i gotowe. Jeśli jednak chcesz zamontować ją na stałe na ścianie lub na suficie, też jest taka możliwość, dzięki dedykowanemu uchwytowi który znajduje się w zestawie. Kamera posiada funkcję obrotu obrazu, co pozwala jej na bezproblemową pracę w opisywanych powyżej warunkach.
Wszystko w zasięgu Twojego wzroku
Chcesz obserwować całe pomieszczenie za pomocą jednej kamery? Nic prostszego! Kamera Vimtag CP2 umożliwia płynne sterowanie obrotem do 350° w płaszczyźnie poziomej i do 90° w płaszczyźnie pionowej. Wychodząc z domu nie musisz się martwić czy w dobrym miejscu ustawiłeś kamerę. Bez względu na to gdzie jesteś, masz możliwość zmiany pola widzenia w celu dokładnej obserwacji całego pomieszczenia. Dzięki temu już nic nie umknie Twojej uwadze!
Oglądaj obraz przez całą dobę w dzień i w nocy
Kamera Vimtag gwarantuje bardzo dobrą jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. Może pracować w trzech trybach: automatyczny, dzień, noc. W trybie automatycznym w ciągu dnia, gdy natężenie oświetlenia jest wystarczające, kamera pracuje w trybie kolorowym. Gdy poziom oświetlenia stanie się zbyt niski, kamera automatycznie włączy oświetlacz podczerwieni i przełączy się w tryb czarno biały zapewniając prawidłowa obserwację. Dzięki temu masz gwarancję, że nic nie umknie twojej uwadze przez całą dobę.
Rejestruj wszystko na karcie pamięci
Kamera posiada slot na kartę pamięci microSD i obsługuje karty pamięci o pojemności do 128GB. Dzięki temu w każdej chwili masz dostęp do zarejestrowanego materiału.
Każdy domownik może mieć dostęp do kamery
Dzięki aplikacji na smartfony wielu użytkowników może podglądać obraz w tym samym czasie. Jeśli jesteś w sieci lokalnej i pasmo wyjściowe z kamery nie zostanie przekroczone, możesz łączyć się z wykorzystaniem sieci lokalnej. Jeśli zostanie przekroczone, komunikacja będzie realizowana przez chmurę. Wystarczy zainstalować aplikację w urządzeniach, dodać kamerę i gotowe. Jeśli chcesz podglądać obraz z kamery za pomocą komputera, też jest taka możliwość. Wystarczy zainstalować aplikację Vimtag przeznaczoną na system operacyjny Windows lub połączyć się przez przeglądarkę wpisując adres IP lub logując się do konta.
Otrzymuj powiadomienia gdy coś się dzieje
Otrzymuj powiadomienia tylko gdy tego chcesz. Kamera posiada trzy tryby ustawienia powiadomień: domowy, zewnętrzny i automatyczny. Jeśli jesteś w domu i nie chcesz otrzymywać ciągłych powiadomień, możesz skorzystać z trybu domowego w którym są one wyłączone. Jeśli jesteś poza domem i chcesz otrzymywać powiadomienia z detekcji ruchu, skorzystaj z trybu zewnętrznego. W trybie automatycznym możesz sam określić kiedy powiadomienia mają przychodzić konfigurując odpowiednio harmonogram.
Detekcja ruchu
Kamera posiada opcję detekcji ruchu w wyniku czego po jego wykryciu może zostać wykonane zdjęcie, nagranie wideo lub wysłane powiadomienie na aplikacje mobilną. Opcje te można osobno skonfigurować dla trybu domowego i zewnętrznego. Aby zwiększyć skuteczność jej działania, można osobnego ustawić czułość zarówno dla trybu dziennego jak i nocnego.
Dwukierunkowe audio
Jeśli chcesz podsłuchać co dzieje się w otoczeniu kamery, skomunikować się z rodziną, sprawdzić czy twoje dziecko śpi, wydać polecenie twojemu pupilowi, kamera Vimtag to umożliwia. Dzięki opcji dwukierunkowego audio możesz komunikować się w dwie strony z wykorzystaniem kamery i smartfona z zainstalowaną aplikacja mobilną. Z poziomu aplikacji możesz ustawić głośność głośnika i czułość mikrofonu, tak aby jakość komunikacji spełniała twoje oczekiwania.
Aktualizacja oprogramowania
Firma Vimtag dba o jakość swojego produktu wydając aktualizacje oprogramowania dla kamery i aplikacji mobilnej. Aktualizacje jeszcze bardziej udoskonalają produkt i zwiększają jego funkcjonalność. Cały proces jest niezwykle prosty, wystarczy w poziomu aplikacji przejść do zakładki system i kliknąć przycisk aktualizacji. Oprogramowanie kamery zostanie automatycznie pobrane i zaktualizowane. W przypadku gdy pojawi się nowa wersja aplikacji mobilnej, pojawi się alert z powiadomieniem. Po akceptacji nastąpi automatyczna aktualizacja.
Przykładowe nagrania z kamery CP2
Nagranie z kamery wewnątrz pomieszczenia
Nagranie z kamery skierowanej na zewnątrz
O firmie Vimtag
Firma Vimtag jest wiodącym dostawcą inteligentnych produktów i usług z zakresu nadzoru domu na całym świecie. Swoją ofertą obejmuje głównie urządzenia z zakresu bezpieczeństwa domowego, takie jak kamery IP pracujące w oparciu o chmurę czy inteligentne systemy magazynowania. Z rozwiązań tych można w wygodny i bezpieczny sposób korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Centrala firmy znajduje się w Shenzhen w Chinach, a jej początki sięgają 1996 r. Marka Vimtag jest znana w ponad 80 największych krajach i regionach świata. Swoje urządzenia prezentuje również na targach zagranicznych, np. IFA czy COMEX. O jakość produktu dba zespół ds. rozwoju i oprogramowania w skład którego wchodzi ponad 100 inżynierów.
Parametry techniczne
Nazwa Vimtag CP2
Kod K1561
Standard IP
Rozdzielczość HD (1280 x 720) @ 25kl./s
Ogniskowa obiektywu 3.6 mm
Kąty widzenia 60.5° (poziomy), 37° (pionowy)
Powiększenie cyfrowe Tak
Dwukierunkowe audio Wbudowany głośnik i mikrofon
Kompresja audio AAC
Kompresja wideo H.264
Regulacja obrazu Janość, kontrast, nasycenie, ostrość
Balans bieli, BLC Automatyczna
Oświetlacz podczerwieni 1 dioda Power LED o zasięgu do 10m
Komunikacja Wi-Fi Wi-Fi(IEEE802.12b/g/n),
wbudowana antena
Interfejs sieciowy LAN RJ-45, 10/100 Mb/s
Obsługiwane protokoły TCP/IP, UDP/IP, HTTP, DHCP, RTMP, MUTP
Ustawienia adresu IP Statyczny, DHCP
Obrót kamery (PTZ) 350°(w poziomie), 90° (w pionie)
Detekcja ruchu Tak
Akcje powiązane z detekcją ruchu Zrzut obrazu, nagranie audio/wideo
Powiadomienie o alarmie Przesyłanie powiadomień push do aplikacji w czasie rzeczywistym
Przycisk resetu Tak
Obsługa karty microSD do 128 GB
Język Angielski, (wkrótce PL)
Możliwość połączenia Android, iOS, przeglądarka,
aplikacja na PC (Windows), Mac
Temperatura pracy -0°....+55°C
Zasilanie DC 5V/2A (microUSB)
Pobór mocy <7W
Wilgotność 0...90% (bez kodensacji pary wodnej)
Kolor Biały
Wymiary 85 x 85 x 120mm
Masa 0,6 kg