Kamera 4 w 1 kopułowa Dahua HAC-HDW1200M-0280B (2 Mpix, 2,8 mm, 0,02 lx, IR do 30 m)

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Kamera 4 w 1 kopułowa Dahua HAC-HDBW1200E-0280B (2 Mpix, 2,8 mm, 0,02 lx, IR do 30 m)
Widok kamery
Cechy wyróżniające:
  • Rozdzielczość kamery 1080p (2 Mpix),
  • Sygnał wyjściowy w standardzie HD-CVI z możliwością przełączania na AHD, HD-TVI lub CVBS,
  • Czułość 0,02 lx,
  • Obiektyw 2,8 mm,
  • Sterowanie menu OSD przy użyciu przewodu sygnałowego,
  • Szczelna obudowa (klasa IP67),
  • Oświetlacz podczerwieni Smart IR o zasięgu do 30 m.
Kamera należy do serii Lite, czyli rozwiązań dedykowanych do standardowych instalacji monitoringu. Urządzenia tej serii posiadają podstawowe, najczęściej wykorzystywane funkcje, dlatego stanowią idealne rozwiązanie w większości instalacji, gdzie zapewni stabilną i bezawaryjną pracę.
HAC-HDBW1200E-0280B to kamera umożliwiająca rejestrację obrazu w rozdzielczości do 2 Mpix. Mimo przystępnej ceny obraz z kamery cechuje się dobrymi parametrami zarówno w trybie dziennym (wysoka jakość, rozdzielczość 1080p) jak nocnym (czułość 0,02 lx). Metalowa obudowa kamery posiada klasę szczelności IP67, co gwarantuje jej ochronę przed pyłem oraz deszczem. Wbudowany oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 30 m z funkcją smart IR zmniejsza prześwietlenia obrazu i gwarantuje pracę niezależnie od warunków oświetleniowych.
Kodowanie obrazu wysokiej jakości
System transmisji i kodowania obrazu o nazwie HD-CVI pozwala na przysyłanie obrazu o wysokiej rozdzielczości poprzez kabel koncentryczny lub skrętkę (po zastosowaniu specjalnych transformatorów wideo). Przesyłany obraz ma postać sygnału analogowego, o znacznie poszerzonym w stosunku do CVBS paśmie transmisji. Sygnał nie jest kompresowany, co czyni obraz bardziej wiernym i wyraźniejszym podczas podglądu na żywo. Jego zaletą jest brak opóźnień oraz łatwiejsza w stosunku do kamer IP konfiguracja systemu.
Kamera wielosystemowa
Kamera pozwala na pracę w jednym z czterech systemów analogowych: HD-CVI, AHD, HD-TVI lub CVBS. Dzięki kompatybilności z dostępnymi na rynku systemami, uzyskujemy uniwersalną kamerę, której sygnał może zostać dostosowany do wymaganego w instalacji. Szczególnie ważnym atutem jest możliwość pracy z rejestratorami starego typu (w systemie CVBS). Systemy pracy mogą być przełączane za pomocą kontrolera UTC PFM820 Q498200A lub w menu kamery wyświetlanym w rejestratorze.
Wielojęzykowe menu OSD
Sterowanie parametrami kamer realizowane jest za pośrednictwem rejestratora lub kontrolera UTC PFM820 Q498200A. Dane do sterownia OSD kamery przesyłane są przewodem koncentrycznym wraz z sygnałem wideo. Takie rozwiązanie pozwala na zmianę najważniejszych parametrów kamery, również zdalnie w komfortowy i efektywny sposób. Interfejs dostępny jest m.in. w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim
Smart IR
Oświetlenie podczerwienią, zostało zaprojektowane w taki sposób, aby osiągnąć maksymalną wydajność. Siła emitowanego światła jest korygowana dynamicznie. Doświetlenie jest dostosowane do odległości od obserwowanego obiektu, dzięki czemu jest on wyraźnie widoczny i nie jest prześwietlony po zbliżeniu się do kamery.
Parametry techniczne
Model HAC-HDW1200M-0280B
Kod towaru Q331200C
Rodzaj towaru Kamera analog HD
Marka Dahua
Seria Lite
Kamera
Rozdzielczość maksymalna Mpix 2 (1920 x 1080)
Obsługiwane sygnały HD-TVI kl/s 25
HD-CVI
AHD
Czułość przy F 1,9, 30 IRE lx 0,02
Prędkość migawki s 1/125 - 1/10000
Obiektyw mm 2,8 mm
Kąt widzenia ° 101
Dzień / noc Tak, ICR
Menu
Sterowanie z rejestratora Tak
AGC Tak
BLC Tak
DWDR Tak
Cyfrowa redukcja szumów Tak, 2D
Strefy prywatności Tak, 8 stref
Odbicie lustrzane Tak
Złącza zewnętrzne
Wideo BNC
Zasilanie Gniazdo 2,1/5,5
Sterowanie OSD Tak, z DVRa, z kontrolera UTC
Ogólne
Oświetlacz Typ IR
Zasięg m 30
Obudowa Kopułowa
Wymiary obudowy  mm 93 x 79
Materiał obudowy uchwyt Metal
obudowa Metal
Temperatura pracy °C -40...+ 60
Stopień ochrony IP67
Zasilanie AC V -
W -
DC V 12
W 3.1
A 0,26
PoC   -
Masa kg 0,27
Inne Defog

 

Wymiary kamery
Puszka montażowo-łączeniowa do kamer sufitowych Dahua PFA13A-EUchwyt ścienny, aluminiowy do kamer sufitowych Dahua PFB204WUchwyt ścienny, aluminiowy do kamer sufitowych Dahua PFB204WUchwyt z adapterem słupowym do kamer kompaktowych i sufitowych Dahua PFA152-E
Kompatybilne akcesoria i sposoby montażu

Dane techniczne