Kabel światłowodowy wewnętrzny ULTIMODE ILB-4SM-A (4 włókna G.657A1) odcinek 29m

Kod towaru: TL7104_029
26,72 zł 38,17 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
38,17 zł 0 % -
26,72 zł 30 % od 1 szt.
od 11,00 zł
Chwilowo niedostępny
Kabel światłowodowy L7104 jest płaskim kablem typu duplex, czyli dwuwłóknowym kablem światłowodowym do zastosowań wewnątrz budynków.
• Lekki, ale odporny na uszkodzenia mechaniczne
• 4 włókna jednomodowe
• Włókna w standardzie G.657A1 o zmniejszonym promieniu gięcia
• Łatwa obróbka bez konieczności stosowania dedykowanych narzędzi
• Powłoka LSOH
• Klasa CPR: Eca
• Kolor: czarny

Gwarancja

Zapewniamy 2 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Odcinek tej długości pozostał po odwinięciu kabla z fabrycznej szpuli

Cena dotyczy całego odcinka kabla
Kabel światłowodowy ULTIMODE ILB-4SM-A jest kablem typu duplex, czyli dwuwłóknowym kablem światłowodowym do zastosowań wewnątrz budynków. Kabel zawiera włókna jednomodowe o średnicy 250 μm. Zastosowany w konstrukcji kabla specjalny, prostokątny przekrój powłoki ogranicza możliwość gięcia go wzdłuż jednej płaszczyzny. Wbudowane pręty FRP mają na celu dodatkowe wzmocnienie konstrukcji.
Kabel ULTIMODE ILB-4SM-A przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków. Jego lekka konstrukcja doskonale sprawdza się w zastosowaniach takich jak: sieci FTTx, sieci biurowe, domowe.
W kablu zostały zastosowane włókna jednomodowe o standardzie ITU-T G.657A w powłoce 250 μm. Włókno to jest obecnie jednym z najlepszych i najbardziej popularnych włókien jednomodowych, nazywane często "udoskonalonym włóknem G.652D", ze względu na to, iż zmniejszono w nim minimalny możliwy promień gięcia, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu innych parametrów. Tłumienie włókna G.657A dla długości fali 1310nm wynosi <0,35dB/km, a dla 1550nm <0,20dB/km. Charakterystycznym dla tego typu włókna jest zmniejszony wpływ tłumienia makrozgięć.
Spełniane normy:
  • EN 50267-2-2
  • EN50268-2
  • ISO 4892/2
Parametry techniczne:
Nazwa ULTIMODE ILB-4SM-A
Kod L7104
Liczba włókien 4
Wymiary kabla 4 x 2 [mm]
Masa kabla  9kg/km
Rodzaje włókien

jednomodowe,
G.657A 9/125 μm SUMITOMO

Minimalny promień gięcia 40mm
Siła naciągu 80N
Kolor biały
Temperatura pracy - 30... 70oC
Temperatura instalacji - 20... 60oC

 

Budowa przewodu:
1. Włókna jednomodowe G.657A
2. Wzmacniające pręty FRP
3. Powłoka zewnętrzna LSZH odporna na UV





Istnieje możliwość wykonania dowolnego odcinka światłowodu z zarobionymi na końcach złączami na zamówienie. W celu złożenia zapytania o ofertę skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym.