DS-KH6310 Monitor 7" wideodomofonu IP Hikvision

Kod towaru: G74038
Towar został wycofany z oferty
Oferta: Biblioteka:

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

DS-KH8300-T Monitor 7
Widok monitora DS-KH6310 z przodu
DS-KH8300-T Monitor 7
Widok monitora DS-KH6310 z tyłu
DS-KH8300-T Monitor 7
Widok akcesoriów będących w zestawie
Cechy szczególne:
 • monitor dotykowy z wbudowanym głośnikiem i mikrofonem,
 • 7" kolorowy wyświetlacz TFT LCD o rozdzielczości 800 x 480 px,
 • sterowanie za pomocą interfejsu graficznego i przycisków,
 • zdalne otwieranie za pomocą oprogramowania klienckiego,
 • podgląd obrazu ze stacji bramowej i kamer IP (Hikvision),
 • zarządzanie za pomocą Batch Configuration Tool lub iVMS-4200,
 • czysty dźwięk dzięki eliminacji echa i szumów,
 • dodatkowe funkcje: SOS, interkom, wiadomości głosowe, zapis zdjęć,
 • dostęp przez Hik-Connect,
 • wbudowana pamięć: 256 MB,
 • 8 wejść i 1 wyjście alarmowe - 8 stref alarmowych,
 • interfejs Ethernet: 1 x RJ-45 10/100 Base-T,
 • zasilanie DC 12V lub PoE 24V (DS-KAD606, DS-KAD612).
UWAGA! Aktualna wersja oprogramowania znajduje się pod linkiem.

DS-KH6310 to nowoczesny monitor dotykowy dedykowany do obsługi systemów wideodomofononowych IP marki Hikvision. Pozwala na bezpośrednią rozmowę audio/wideo z osobami znajdującymi się przy stacji bramowej oraz komunikację interkomową pomiędzy pozostałymi monitorami zainstalowanymi w systemie. Dzięki temu lokatorzy mogą bezpłatnie komunikować się między sobą. Obsługa systemu odbywa się za pomocą przejrzystego i intuicyjnego interfejsu graficznego oraz dodatkowych przycisków fizycznych. Monitor umożliwia podłączenie i podgląd obrazu z kamer IP Hikvision oraz stacji bramowych w dowolnym momencie. Wbudowana pamięć 256 MB umożliwia zapis zdjęć, wiadomości i pozostawienie komunikatu w przypadku nieobecności lokatora. Monitor wyposażony jest w port Ethernet, pozwalający na podłączenie do sieci. Panel może być zasilony lokalnie DC 12V lub za pomocą PoE 24V poprzez przewód sygnałowy (DS-KAD606, DS-KAD612).
Przykładowa instalacja z wykorzystaniem wideodomofonu IP Hikvision
Integracja z systemem alarmowym
Funkcjonalność i bezpieczeństwo systemu budowanego w oparciu o panele DS-KH6310 może zostać podniesiona dzięki rozszerzeniu o funkcje centrali alarmowej. Monitor wyposażony jest w 8 wejść i 1 wyjście alarmowe umożliwiające podłączenie czujników i stworzenie prostego systemu alarmowego. Możliwość ustawienia 8 stref i wyboru kilku trybów uzbrajania, pozwala na dopasowanie system do własnych potrzeb. Do panelu można podłączyć czujniki pracujące jako NO/NC i dla każdego ustawić różne typy alarmów: natychmiastowy, 24h i opóźniony.
Zarządzanie i obsługa systemu
Okno panelu sterowania aplikacji iVMS-4200
Konfiguracja systemu możliwa jest za pomocą bezpłatnego oprogramowania iVMS-4200 lub Batch Configuration Tool. iVMS-4200 to funkcjonalna aplikacja kliencka pozwalająca na podgląd, zarządzanie, nadzór i konfigurację rejestratorów analogowych, sieciowych, kontroli dostępu oraz kamer IP marki Hikvision poprzez sieć. Za jej pomocą można stworzyć system hybrydowy, który zintegruje wszystkie urządzenia i stanie się prawdziwym centrum monitoringu. W przypadku obsługi systemu wideodomofonego za pomocą aplikacji możliwe jest zdalne otwieranie drzwi, wykonywanie nagrań, zdjęć i połączeń głosowych do monitorów lokatorskich. Aplikacja umożliwia również wysyłanie powiadomień tekstowych wraz ze zdjęciem do poszczególnych lokatorów. Dzięki temu wszelkie informacje administracyjne mogą zostać przekazane w łatwy i szybki sposób. Z poziomu panelu wejściowego można zadzwonić do centrum monitoringu (iVMS-4200) i połączyć się z ochroną.
Dostęp z urządzeń mobilnych
Do obsługi urządzeń Hikvision za pomocą telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android lub iOS dedykowana jest aplikacja mobilna Hik-Connect. Może być stosowana do zdalnego podglądu obrazu na żywo z rejestratorów DVR, NVR, kamer sieciowych, wideodomofonów z wykorzystaniem sieci Wi-Fi, 2G lub 3G a także do podglądu zapisanych nagrań. Obsługa wideodomofonów za pomocą aplikacji dodatkowo pozwala na zdalne otwieranie elektrozaczepu, odbieranie powiadomień oraz przekazywanie rozmów z panelu wejściowego na telefon w przypadku nieobecności lokatora. Aplikacja pozwalana łączność za pomocą adresów IP oraz za pośrednictwem chmury P2P. Hik-Connect to również nazwa usługi działającej w chmurze umożliwiająca dostęp do urządzeń w sytuacji gdy brak jest zewnętrznego adresu IP.
Parametry techniczne
Nazwa DS-KH6310
Kod G74038
System IP
Wyświetlacz 7" kolorowy TFT LCD
Rozdzielczość 800 x 480
Obsługa Ekran dotykowy, przyciski
Wbudowany głośnik / mikrofon Tak
Kompresja audio G.711 U
Bitrate audio 64 Kbps
Jakość audio Eliminacja echa i zakłóceń
Interfejs sieciowy RJ-45 10/100 Base-T
Protokoły TCP/IP, RTSP
Wejścia alarmowe Tak, 8
Wyjście alarmowe Tak, 1
Wi-Fi Nie
Pozostałe interfejsy 1 x RS485 Half-Duplex
Wbudowana pamięć 256 MB
Zasilanie PoE Hikvision (24 V/DC),
DC 12 V
Pobór mocy < 10 W
Temperatura pracy -10...55 °C
Wymiary 217 x 142 x 26 mm
Masa 0,62 kg