Dipol na targach zabezpieczeń Securex w Poznaniu, 26-29.04.2010

Biblioteka archiwalna.
Informacje w niej zawarte mogą być nieaktualne.
Wirtualne stoisko Dipola na targach Securex
Produkty nagrodzone Złotym Medalem
na targach Securex 2010
Reflektor IR Redbeam  IRD60  850 nm o kącie 180°
Reflektor sufitowy IR
60m2 1800
M1642
Reflektor IR Redbeam  IRD120 850 nm o kącie 180°
Reflektor sufitowy IR
120m2 1800
M1643
Reflektor IR Redbeam IR40 850 nm o kącie 60°
Reflektor IR Redbeam - 40 m
M1640

Reflektor IR Redbeam IR40 850 nm o kącie 60°
Reflektor IR Redbeam 80 m
M1641
Złoty Medal targów Securex dla reflektorów IR Redbeam
Nowoczesność rozwiązania o nazwie Redbeam polega na wykorzystaniu matrycy LED (a nie jak w konwencjonalnych reflektorach pojedynczych diod) i ukształtowaniu kąta świecenia za pomocą soczewki lub zespołu soczewek. Reflektory sufitowe skutecznie oświetlają całe pomieszczenie, kąt świecenia reflektorów kierunkowych jest kształtowany przez zespół soczewek.
Prezentowane nowości
Kamera IP 720p AVIOSYS 9070 CS
Kamera IP AVIOSYS 9070 CS
rozdz. 720P technologia CNT
K1161
Kamera megapikselowa 2.0 Mpix H.264 PoE PIXORD P600E - WYPRZEDAŻ
Kamera IP PIXORD
2.0 Mpix H.264 PoE
K1532
Bezprzewodowa kamera megapikselowa 2.0 Mpix H.264 PIXORD P606W
Kamera IP PIXORD bezp.
2.0 Mpix H.264 IR
K1530
Kamera kompaktowa Redbeam IC40 (470 TVL, Sony HAD CCD, 0.02 lx, 6mm, 2*IR 40m)
Kamera Redbeam
45° 40m IR
M1130
Media konwerter ULTIMODE M-100G/SFP
Media konwerter ULTIMODE
slot SFP IEEE 802.3z 1000Base-FX
L1301
Moduł światłowodowy ULTIMODE SFP-203G 2xLC- dwa włókna jednomodowe do 20 km.
Moduł ULTIMODE SFP-203G
1,25 Gb/s 20 km
L1415
Media konwerter M-023G 1Gb/s - transmisja przez dwa włókna wielomodowe do 2 km
Media konwerter ULTIMODE
1Gb/s - 2 km
L10025
Cyfrowy rejestrator 16-kanałowy HIKVISION/ULTIMAX DS-8116HFI-S H.264
Rejestrator HIKVISION/ULTIMAX
H.264 16 kan. 25kl/s
M78160
Firma DIPOL zaprezentowała na targach Securex kompleksową ofertę kompatybilnych urządzeń CCTV, oprogramowania i środków transmisji opartą na koncepcji ULTIMONITORINGU.
Bezprzewodowy punkt dostępowy ULTIAIR 423KCBezprzewodowy punkt dostępowy ULTIAIR 323KC - WYPRZEDAŻMedia konwerter ULTIMODE M-207M - jedno włókno jednomodowe do 20 km [2 szt.]Cyfrowy rejestrator 4-kanałowy ULTIMAX-204 H.264Kamera IP 2.0 Mpix ULTICAM DS-852MF-E - WYPRZEDAŻMedia konwerter ULTIMODE M-207M - jedno włókno jednomodowe do 20 km [2 szt.]
Współczesne instalacje CCTV to wyzwanie wymagające kompatybilności sprzętu z zakresu: telekomunikacji, CCTV i informatyki. Urządzenia składające się na ofertę ULTIMONITORINGU spełniają to kryterium.

ULTIMONITORING - kompatybilność rozwiązań
*ULTIMONITORING – od angielskiego ultimate: ostateczny, końcowy, największy, najwyższy.

ULTIMONITORING to koncepcja doboru urządzeń, oprogramowania i sposobów transmisji, pozwalająca na budowę nowoczesnych instalacji CCTV.
Tvrdošín – zwiastun nowej tendencji w monitoringu CCTV
Tvrdošín – zwiastun nowej tendencji w monitoringu CCTV
ULTIMONITORING w Twardoszynie (Słowacja):
wykorzystano kamery megapikselowe i transmisję bezprzewodową
Dzięki megapikselowym kamerom z oferty ULTIMONITORINGU
rozpoznano i ujęto sprawców napadu i zabójstwa.
Elementy ULTIMONITORINGU:
ULTISYSTEM - jest unikalnym w skali światowej oprogramowaniem pozwalającym na współpracę lokalnych systemów CCTV z monitoringiem miejskim, przy wykorzystaniu jednego oprogramowania zarządzającego. Współpracuje z kamerami megapikselowymi, które stanowią podstawę najnowszych rozwiązań w CCTV.
HIKVISION/ ULTIMAX - to grupa najnowszych rejestratorów cyfrowych 3Generacji, nagrodzonych Złotym Medalem na targach Intertelecom. Wyposażone są w najbardziej wydajny rodzaj kompresji H.264. Zastosowany nowoczesny procesor i własny system operacyjny (RTOS) umożliwiają implementację najbardziej zaawansowanych technik informatycznych, efektywne wykorzystanie dysków twardych o praktycznie nieograniczonej pojemności, pracę sieciową (TCP/IP).
Rejestrator HD-CVI Dahua XVR5216AN-I2 (16 kanałów, 2Mpix, 12kl./s, 2xSATA, WizSense, IVS, HDMI, VGA, H.265+)
ULTICAM - to wysokiej jakości kamery megapikselowe, sprawdzone w wielu instalacjach. Współpracują z ULTISYSTEMEM oraz wszystkimi najpopularniejszymi systemami CCTV IP. Gama produktów ULTICAM zorientowana jest na wysokiej rozdzielczości, kompresji H.264 oraz światowych standardach ONVIF, PSIA.
ULTIAIR - to grupa zewnętrznych, profesjonalnych punktów dostępowych. Integracja z anteną w jednej obudowie, odpornej na warunki atmosferyczne, zapewnia szybki i pewny montaż. Zostały zaprojektowane do budowy sieci monitoringu IP oraz wydajnych sieci dostępu do Internetu.
Bezprzewodowy punkt dostępowy ULTIAIR 319KC
N2310
Bezprzewodowy punkt dostępowy ULTIAIR 423KC
N2301
Bezprzewodowy punkt dostępowy ULTIAIR 423KN - WYPRZEDAŻ
N2320
Bezprzewodowy punkt dostępowy ULTIAIR 417SB
N2330
ULTINET - serwery wideo służące do przetwarzania analogowego sygnału wideo przesyłanego przez kabel koncentryczny na skompresowany strumień obrazu przesyłany przez sieć Ethernet. ULTINET korzysta z kompresji H.264.
Serwer wideo ULTINET-701 H.264
K2140
Serwer wideo 4 kanałowy ULTINET-504 H.264
K2144
ULTIMODE - seria urządzeń światłowodowych umożliwiająca transmisję sygnału na długi dystans. Na ofertę składają się wideo- i mediakonwertery, a także pigtaile i patchcordy.
"ULTIMONITORING miejski". Decydując się na budowę rozległych systemów monitoringu, jak na przykład monitoring miasta, należy stosować sprawdzone rozwiązania systemowe. Wielu instalatorów ma złe doświadczenia z urządzeniami, które samodzielnie działają bez zarzutu, ale mają problemy z komunikacją między sobą. Dlatego jedynie nowoczesne i przetestowane rozwiązania gwarantują poprawne działanie całego systemu.
Monitoring megapikselowy na Placu Nowym w Krakowie
Monitoring megapikselowy na Placu Nowym w Krakowie
Monitoring Placu Nowego w Krakowie wykonany z użyciem sprzętu z oferty ULTIMONITORING