DIPOL na targach ENERGETAB 17-19.09.2013

Firma DIPOL przedstawiła w dniach 17-19 września 2013 na międzynarodowych targach energetycznych ENERGETAB w Bielsku-Białej swoją ofertę w zakresie:
  • instalacji do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej ...więcej>>
  • monitoringu CCTV analogowego i IP ...więcej>>
  • szaf 19" typu RACK ...więcej>>
  • budynkowych sieci światłowodowych ...więcej>>
  • instalacji wzmacniania sygnału telefonii komórkowej i internetu ...więcej>>
  • anten komunikacyjnych, także LTE ...więcej>>
Przeprowadzono rozmowy z wieloma projektantami i wykonawcami. Zachęcano do udziału w prowadzonych kursach. Ze szczególnym zainteresowaniem spotkały się materiały dotyczące nowelizacji rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
Zaraz po otwarciu nasze stoisko wypełniało się zwiedzającymi i tak było aż do zamknięcia.
Rejestrator sieciowy NUUO NVR Titan NT-4040(R) (max 64 kanały)
Zaprezentowano, wiodące w ofercie firmy Dipol, rozwiązanie monitoringu megapikselowego opartego na rejestratorze NVR NUUO TITAN i kamerach IP firmy Sunell.
Bardzo wielu zwiedzających wyraziło zainteresowanie szeroką ofertą szaf RACK-owych z licznymi akcesoriami. Szczególnie zwracano uwagę na dwudrzwiową szafę serwerową mającą się pokazać w ofercie jeszcze tej jesieni.
Łatwo było nas znaleźć wśród 700 wystawców. Tylko na naszym stoisku można było porozmawiać z ROBOTEM - przejrzeć się w jego kamerowych oczach, posłuchać w jego wykonaniu rapu i arii a na koniec wykonać pamiątkowe zdjęcie.
Robot był w centrum zainteresowania profesjonalistów
i tych których droga do wielkiego biznesu dopiero się zaczyna.
Wszystkich obecnych i przyszłych, klientów i projektantów, zapraszamy na nasze stoisko na przyszłorocznych targach ENERGETAB 2014, które odbędą się w dniach od 16-18 września 2014 roku.