FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Uniwersalne złącze mechaniczne KeyQuick10 SC/APC SM - WYPRZEDAŻ
Kod towaru: L5756
Towar został wycofany z oferty
Zamienniki
L5712Szybkozłącze ULTIMODE FAST-05SC/APC
Uniwersalne złącze mechaniczne KeyQuick10 SC/APC SM - WYPRZEDAŻ
Uniwersalne złącze mechaniczne KeyQuick.
Uniwersalne złącze mechaniczne KeyQuick10 SC/APC SM - WYPRZEDAŻ
Uniwersalne mechaniczne złącze KeyQuick.
Cechy wyróżniające:
  • Uniwersalne złącze mechaniczne dla kabli 3mm / 2mm / 900μm / 250μm
  • złącze SC/APC dla włókien jednomodowych
  • niewielkie tłumienie 0,1 dB
  • wklejone włókno w standardzie G.657A
  • przezroczysty korpus pozwalający na bieżąco kontrolować jakość połączenia
  • czas potrzebny na wykonanie złącza to około 30 sekund
  • konstrukcja złącza umożliwia wykonanie połączenia wysokiej jakości
  • zgodność z normami IEC 61753-1 oraz Telcordia GR-326
Uniwersalne złącze mechaniczne serii KeyQuick10 umożliwia zakończenie kabla światłowodowego jednomodowego złączem typu SC/APC bez czasochłonnego klejenia i polerowania złączy. Do zarobienia szybkozłączy nie są wymagane warunki sterylne, ponieważ czoło światłowodu zostało wypolerowane i wklejone w warunkach laboratoryjnych (wklejony światłowód w standardzie G.657A). Zakańczany kabel światłowodowy jest pozycjonowany przy montażu w zaawansowanej technologii V - rowków, dzięki czemu można uzyskać bardzo niską tłumienność złącza, na poziomie 0,1 dB. Żel optyczny, znajdujący się w złączu, niweluje skutki nieprecyzyjnego cięcia czy niewielkiej przerwy między wprowadzonym końcem włókna światłowodowego a zamontowanym włóknem wewnątrz złącza.
Uniwersalność konstrukcji złączy mechanicznych KeyQuick10 umożliwia zakańczanie jednomodowych kabli światłowodowych 3mm / 2mm / 900μm / 250μm bez użycia drogich narzędzi i zachowania laboratoryjnej dokładności. Do każdego złącza dołączona jest tuleja przejściowa.
Najważniejszym i unikatowym rozwiązaniem jest zastosowanie w mechanicznych złączach KeyQuick przezroczystego korpusu. Podczas montażu złącza należy podłączyć wizualny lokalizator uszkodzeń L5933, dzięki czemu instalator na bieżąco może kontrolować jakość wykonywanego połączenia. Brak czerwonego światła w złączu oznacza doskonałe połączenie.
Szybkozłącza nadają się do zakańczania linii optycznych wszędzie tam gdzie są stosowane tradycyjne, klejone złącza optyczne np. do zakańczania włókien światłowodowych w przełącznicach budynkowych. Ze względu na wysokie parametry transmisyjne szczególnie polecane są w systemach telekomunikacyjnych, FTTH, telewizyjnych, dozorowych a także w sieciach szkieletowych oraz MAN i WAN.
Złącza i mechaniczne spawy KeyQuick są w 100% zgodne z międzynarodowymi standardami i normami IEC 61753-1 oraz Telcordia GR-326 .
Niezbędne narzędzia potrzebne przy zakańczaniu światłowodu:
  • Uniwersalny zestaw narzędzi L5952 - zestaw specjalistycznych narzędzi pozwalający na kompletny montaż mechanicznych spawów i złączy KeyQuick
  • Środek czyszczący IPA L5915 oraz chusteczki bezpyłowe L5913 - akcesoria niezbędne przy czyszczeniu włókna światłowodowego.
  • Wizualny lokalizator uszkodzeń L5933,
  • Pojemnik na odpadki włókna L5918,
  • Obcinarka precyzyjna F1-6000 L5801 - narzędzie pozwalające na precyzyjne cięcie włókna światłowodowego.
Parametry techniczne:
NazwaKeyFibre C-KQ10-SCA
KodL5756
Rodzaj światłowodu jednomodowy
Średnica włókna125 μm
Średnica kabla3mm / 2mm / 900μm / 250μm
IL0,1 dB/km (dla 1310 i 1550 nm)
RL< -60 dB
Wielokrotne zarobienia złączamax 5 razy
Temperatura pracy- 40 ... 75 oC
Mechaniczne złącza serii KeyQuick
  • Złącze mechaniczne C-KQ10-OM4 L5733 - złącze SC/UPC, światłowód wielomodowy 62.5/125
  • Złącze mechaniczne C-KQ10-MM L5736 - złącze SC/UPC, światłowód wielomodowy 50/125
  • Złącze mechaniczne C-KQ10-SC L5753 - złącze SC/UPC, światłowód jednomodowy 9/125
Wymiary mechanicznego złącza KeyQuick.
Hiszpańska firma KeyFibre jest liderem rozwiązań światłowodowych na rynku europejskim specjalizując się w spawach i złączach mechanicznych. Jest członkiem FTTH European Council oraz członkiem i sponsorem European Conference and Exhibition of Optical Communication (ECOC). Głównym celem KeyFibre jest udoskonalanie i opracowywanie wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań łączenia włókien światłowodowych.
Niskoprądowe instalacje TV/SAT oraz CCTV - materiały dla oświaty
ULTIMODE Building System to rozwiązanie pozwalające na stworzenie światłowodowej sieci budynkowej FTTH (ang. Fiber To The Home). System pozwala na kompleksową budowę linii optycznej w budynkach z zapewnieniem łącza światłowodowego w każdym mieszkaniu / biurze. System idealnie rozwiązuje także problem rozprowadzenia okablowania w biurach typu "open space".
Towar został wycofany z oferty
Zamienniki
L5712Szybkozłącze ULTIMODE FAST-05SC/APC
 
Uniwersalne złącze mechaniczne KeyQuick10 SC/APC SM - WYPRZEDAŻ
Kod towaru: L5756