FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty
 »  WLAN, LAN  »  Switche  »  SFP

Switche

SFP

Switch SMART PoE TP-LINK T1500-28PCT (TL-SL2428P) 24xFE (PoE 802.3at/af) 4xGbE 2xSFP
Kod towaru: N29962
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
854,76 PLN1051,35 PLN0 %
Gwarancja - 60 miesięcy
Switch zarządzalny PoE TP-LINK TL-SG3424P 24xGE (24xPoE) 4xSFP
Widok ogólny
Switch zarządzalny PoE TP-LINK TL-SG3424P 24xGE (24xPoE) 4xSFP
Widok z tyłu
Switch zarządzalny PoE TP-LINK TL-SG3424P 24xGE (24xPoE) 4xSFP
Akcesoria w komplecie
Przełącznik Smart T1500-28PCT firmy TP-LINK wyposażony jest w 24 porty PoE 10/100Mb/s zgodne ze standardami 802.3at/af mogące łącznie dostarczyć łącznie 180W mocy. Pozwala to na zasilenie wielu bezprzewodowych punktów dostępowych lub kamer IP. Ponadto, przełącznik wyposażony jest w 4 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s oraz 2 gigabitowe sloty combo SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.
Cechy wyróżniające:
  • 24 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.3at/af, maksymalna moc całkowita podłączonych urządzeń do 180W,
  • 4 porty GbE,
  • 2 porty SFP,
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm Control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej,
  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosowych oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4),
  • IGMP snooping,
  • Zarządzanie poprzez przeglądarkę internetową oraz wiersz poleceń,
  • Obsługa SNMP oraz RMON umożliwiają wygodne zarządzanie urządzeniem.
Przełącznik T1500-28PCT jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm Control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik T1500-28PCT stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.
Aby zapewnić lepszy przekaz dźwięku, danych i transmisji wideo w sieci, urządzenie korzysta z zaawansowanych opcji usługi QoS. Administratorzy sieciowi mogą określić priorytety ruchu sieciowego np. dla poszczególnych adresów IP, adresów MAC, portów TCP lub UDP itd. Dzięki temu, przekaz dźwięku i wideo jest płynny, czysty i wolny od opóźnień transmisji. W połączeniu z obsługą dedykowanych VLAN sprawia to że transmisje głosowe działają płynniej i wydajniej.
W celu zwiększenia ilości możliwych zastosowań przełączniki T1500-28PCT wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo przełączniki wyposażony są w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak: wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.
Przełącznik T1500-28PCT jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu i zarządzaniu. Oferuje wiele przyjaznych dla użytkownika możliwosci zarzadzania, takich jak intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową. Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON umożliwiają urządzeniu wysyłanie komunikatów o nieprzewidzianych zdarzeniach oraz monitoring statusu urządzenia.
Parametry techniczne:
NazwaSwitch SMART PoE TP-LINK T1500-28PCT (TL-SL2428P) 24xFE (PoE 802.3af) 4xGB 2xSFP
KodN29962
Standardy i protokołyEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Porty24 porty RJ45 10/100 Mb/s
(Autonegocjacja/Auto MDI/MDIX)
4 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
(Autonegocjacja/Auto MDI/MDIX)
2 gigabitowe sloty combo SFP
Okablowanie sieciowe10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Porty PoE+ (RJ45)Zgodność ze standardami 802.1at/af
Liczba portów PoE+: 24
Maksymalna łączna moc podłączonych urządzeń: 180W
Przepustowość [Gb/s]12,8
Tablica adresów MAC8192
Szybkość przekierowań pakietów [Mp/s]9,5
Ramka Jumbo [B]9216
Funkcja Quality of ServiceObsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
VLAN Voice
Cechy przełącznika warstwy 2IGMP Snooping V1/V2/V3
Obsługa protokołu LACP
STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Wykrywanie połączeń loopback
Kontrola przepływu 802.3x
Sieci VLANJednoczesna obsługa do 512 VLAN z 4096 identyfikatorów VID
Listy kontroli dostępuFiltrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)
Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p,
Bezpieczeństwo transmisjiSSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
ZarządzanieZarządzanie przez przeglądarkę internetową oraz przez wiersz poleceń,
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Ustawienia czasu: SNTP
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
CertyfikatyCE, FCC, RoHS
Zawartość opakowaniaT1500-28PCT
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Płyta CD
Zestaw elementów montażowych
Gumowe nóżki
Wymagania systemoweMicrosoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0℃-40℃ (32℉-104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃-70℃ (-40℉-158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%-90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%-90%, niekondensująca
Wymiary [mm]440x220x44
Zasilanie100..240VAC, 50/60Hz

 

Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
854,76 PLN1051,35 PLN0 %
 
Switch SMART PoE TP-LINK T1500-28PCT (TL-SL2428P) 24xFE (PoE 802.3at/af) 4xGbE 2xSFP
Kod towaru: N29962