FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcordy i Pigtaile

Wielomodowe

Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-35S, 1xLC, OM3 1m
Kod towaru: L3535
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
6,05 PLN7,44 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Pigtail ULTIMODE PG-35S to odcinek kabla światłowodowego wielomodowego OM3 50/125 o długości 1 metra zakończony z jednej strony złączem LC.
Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-35S, 1xLC, OM3 1m
Widok pigtaila ULTIMODE PG-35S.
Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-35S, 1xLC, OM3 1m
Widok złącza LC.
Cechy wyróżniające:
  • złącze LC,
  • jedno włókno wielomodowe (50/125, OM3),
  • długość - 1 m,
  • powłoka - ścisła tuba 900 um,
  • niska tłumienność.
Pigtail ULTIMODE PG-35S to odcinek kabla światłowodowego wielomodowego OM3 50/125 o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z jednej strony złączem LC. Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych. Złącze jest miniaturyzacją złącza SC o wymiarach złącza RJ-45.
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumienności oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
W pigtailu zostało zastosowane włókno wielomodowe OM3 50/125 - najpopularniejsze obecnie włókno wielomodowe zapewniające poprawną pracę w I i II oknie transmisyjnym (850 i 1310 nm). Tłumienie nie przekracza 3,5 dB/km w I oknie transmisyjnym oraz 1,5dB/km w II oknie transmisyjnym. Standard OM3 zapewnia większą przepustowość danych na większych odległościach w stosunku do swoich poprzedników. Transmisja z prędkością 10Gbps możliwa jest na dystansie do 550m, a wyższe prędkości, takie jak 40Gbps czy 100Gbps są osiągalne na 100 metrach (standardy OM1 i OM2 nie umożliwiają tak szybkich transmisji).
Parametry techniczne:
Nazwa:ULTIMODE PG-35S
Kod:L3535
Długość:1 m
Typ włókna:1x wielomodowe,OM3 50/125
Typ złącza:LC
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,25

 

Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
6,05 PLN7,44 PLN0 %
 
Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-35S, 1xLC, OM3 1m
Kod towaru: L3535
SKOMPLETUJ
BIBLIOTEKA DZIAŁU
NOWOŚCI W BIBLIOTECE
WARTO PRZECZYTAĆ