FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcordy i Pigtaile

OM2

Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-21S, 1xSC, OM2 1m
Kod towaru: L3521
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
4,40 PLN5,41 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Pigtail ULTIMODE PG-21S to odcinek kabla światłowodowego wielomodowego OM2, 50/125 um o długości 1 metra zakończony z jednej strony złączem SC.
Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-21S, 1xSC, OM2 1m
Widok pigtaila ULTIMODE PG-21S.
Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-21S, 1xSC, OM2 1m
Widok złącza SC.
Cechy wyróżniające:
  • złącze SC
  • jedno włókno wielomodowe OM2, 50/125
  • długość - 1m
  • powłoka - ścisła tuba 900 um,
  • niska tłumienność
Pigtail ULTIMODE PG-21S to odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 metra. Kabel zakończony jest z jednej strony złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumienności oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w pigtailach jest włóknem wielomodowym OM2, 50/125 um. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową wielomodową z włóknami o średnicy rdzenia 50/125 um. Średnie tłumienie światłowodu wynosi 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Włókno umieszczone jest w ścisłej tubie 900 um.
Parametry techniczne:
Nazwa:ULTIMODE PG-21S
Kod:L3521
Długość:1 m
Typ włókna:1x wielomodowe, 50/125
Typ złącza:SC
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,25

 

Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
4,40 PLN5,41 PLN0 %
 
Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-21S, 1xSC, OM2 1m
Kod towaru: L3521