FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-01S, 1xSC, OM1 1m
Kod towaru: L3501
Towar został wycofany z oferty
Pigtail ULTIMODE PG-01S to odcinek kabla światłowodowego wielomodowego o długości 1 metra zakończony z jednej strony złączem SC.
Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-01S, 1xSC, OM1 1m
Widok pigtaila ULTIMODE PG-01S.
Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-01S, 1xSC, OM1 1m
Widok złącza SC.
Cechy wyróżniające:
  • złącze SC
  • jedno włókno wielomodowe
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Pigtail ULTIMODE PG-01S to odcinek kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z jednej strony złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumienności oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w pigtailach jest włóknem wielomodowym OM1. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Parametry techniczne:
Nazwa:ULTIMODE PG-01S
Kod:L3501
Długość:1 m
Typ włókna:1x wielomodowe, 62.5/125
Typ złącza:SC
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,25

 

Towar został wycofany z oferty
 
Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-01S, 1xSC, OM1 1m
Kod towaru: L3501