FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcordy i Pigtaile

G.652D

Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-55S, 1xLC, G.652D 1m
Kod towaru: L3555
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
6,30 PLN7,75 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Pigtail ULTIMODE PG-55S to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony z jednej strony złączem LC.
Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-55S, 1xLC, G.652D 1m
Widok pigtaila ULTIMODE PG-55S.
Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-55S, 1xLC, G.652D 1m
Widok złącza LC.
Cechy wyróżniające:
  • jedno złącze LC
  • jedno włókno jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Pigtail ULTIMODE PG-55S to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z jednej strony jednym złączem LC. Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych. Złącze jest miniaturyzacją złącza SC o wymiarach złącza RJ-45.
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w pigtailach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Włókna światłowodowe zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D są obecnie jednymi z najlepszych jednomodowych standardowych włókien na rynku. Przed wprowadzeniem zalecenia G.652.D systemy optyczne ze względu na wysokie tłumienie mogły mogły pracować w trzech oknach transmisyjnych (I okno: 850nm, II okno: 1310nm, III okno: 1550nm). Systemy optyczne oparte na włóknach z obniżonym pikiem wodnym mogą pracować w całym paśmie od 1280nm - 1650nm.
Parametry techniczne:
Nazwa:ULTIMODE PG-55S
Kod:L3555
Długość:1 m
Typ włókna:1x jednomodowe, 9/125
Typ złącza:LC
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,25
Tłumienność odbiciowa [dB]:> 50

 

Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
6,30 PLN7,75 PLN0 %
 
Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-55S, 1xLC, G.652D 1m
Kod towaru: L3555