FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcordy i Pigtaile

G.657A

Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-52S2, 1xSC/APC, G.657.A2 1m
Kod towaru: L35522
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
6,50 PLN8,00 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Pigtail ULTIMODE PG-52S2 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony z jednej strony złączem SC/APC.
Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-52S, 1xSC/APC, G.652D 1m
Widok pigtaila ULTIMODE PG-52S2.
Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-52S, 1xSC/APC, G.652D 1m
Widok złącza SC/APC.
Cechy wyróżniające:
  • jedno złącze SC/APC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657.A2)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Kabel zakończony jest z jednej strony jednym złączem SC/APC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu, czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą). Złącza SC/APC posiadają wypolerowane czoło ferruli pod kątem 8 stopni.
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w pigtailach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.657.A2. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową.
Włókna w standardzie G.657.A2 są obecnie jednymi z najlepszych i najbardziej popularnych włókien jednomodowych. Włókno to często nazywane jest "udoskonalonym włóknem G.652D", ze względu na to, iż zmniejszono dla niego minimalny możliwy promień gięcia, przy zachowaniu parametrów pozostałych własności. Tłumienie włókna G.657.A2 dla długości fali 1310nm wynosi <0,35dB/km, a dla 1550nm <0,20dB/km. Charakterystycznym dla tego typu włókna jest zmniejszony wpływ tłumienia makrozgięć. Tłumienność 10 zwojów o promieniu zgięcia 15mm dla fali 1550nm nie przekracza 0,03dB, a przy minimalnym promieniu wynoszącym tylko 7,5mm, 1 zwój wprowadza tłumienie <0,5dB dla fali 1550nm.
Parametry techniczne:
Nazwa:ULTIMODE PG-52S2
Kod:L35522
Długość:1 m
Typ włókna:1x jednomodowe, 9/125 G.657.A2
Typ złącza:SC/APC

 

Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
6,50 PLN8,00 PLN0 %
 
Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-52S2, 1xSC/APC, G.657.A2 1m
Kod towaru: L35522