FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-013D 2xSC-2xFC, duplex, OM1 1m - WYPRZEDAŻ
Kod towaru: L3113
Towar został wycofany z oferty
Patchcord ULTIMODE PC-013D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 1 metra zakończone obustronnie złączami SC oraz FC.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-013D 2xSC-2xFC, duplex, OM1 1m - WYPRZEDAŻ
Widok patchcordu ULTIMODE PC-013D.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-013D 2xSC-2xFC, duplex, OM1 1m - WYPRZEDAŻ
Widok złączy SC i FC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC - 2x FC
  • dwa włókna wielomodowe
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Patchcord ULTIMODE PC-013D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 1 metra. Kable zakończone są z obydwu stron złączami optycznymi. Z jednej strony dwoma złączami SC natomiast z drugiej dwoma złączami FC. Złącza SC i FC są obecnie najbardziej popularnymi złączami. Złącza SC posiadają proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą). Złącza FC posiadają łączenie gwintowane zapewniające mechaniczną izolację ferruli i światłowodu.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem wielomodowym OM1. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Parametry techniczne:
Nazwa:ULTIMODE PC-013D
Kod:L3113
Długość:1 m
Typ włókna:2x wielomodowy, 62.5/125
Typ złączy:SC (A1)SC (A2)FC (B1)FC (B2)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,25< 0,25< 0,25< 0,25

 

Towar został wycofany z oferty
 
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-013D 2xSC-2xFC, duplex, OM1 1m - WYPRZEDAŻ
Kod towaru: L3113