FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcordy i Pigtaile

Wielomodowe

Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011S, SC-SC, simplex, OM1 1m
Kod towaru: L3011
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
7,55 PLN9,29 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Patchcord ULTIMODE PC-011S to odcinek kabla światłowodowego wielomodowego o długości 1 metra zakończony obustronnie złączami SC.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011S, SC-SC, simplex, OM1 1m
Widok patchcordu ULTIMODE PC-011S.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011S, SC-SC, simplex, OM1 1m
Widok złączy SC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC - 1x SC
  • jedno włókno wielomodowe
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Patchcord ULTIMODE PC-011S to odcinek kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z obydwu stron złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem wielomodowym OM1. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Parametry techniczne:
Nazwa:ULTIMODE PC-011S
Kod:L3011
Długość:1 m
Typ włókna:1x wielomodowy, 62.5/125
Typ złączy:SC (A)SC (B)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,25< 0,25 

 

Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
7,55 PLN9,29 PLN0 %
 
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011S, SC-SC, simplex, OM1 1m
Kod towaru: L3011
SKOMPLETUJ
BIBLIOTEKA DZIAŁU
NOWOŚCI W BIBLIOTECE
WARTO PRZECZYTAĆ