FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011D 2xSC-2xSC, duplex, OM1 1m
Kod towaru: L3111
Towar został wycofany z oferty
Patchcord ULTIMODE PC-011D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 1 metra zakończone obustronnie złączami SC.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011D 2xSC-2xSC, duplex, OM1 1m
Widok patchcordu ULTIMODE PC-011D.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011D 2xSC-2xSC, duplex, OM1 1m
Widok złączy SC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC - 2x SC
  • dwa włókna wielomodowe
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Patchcord ULTIMODE PC-011D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 1 metra. Kable zakończone są z obydwu stron dwoma złączami SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem wielomodowym OM1. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Parametry techniczne:
Nazwa:ULTIMODE PC-011D
Kod:L3111
Długość:1 m
Typ włókna:2x wielomodowy, 62.5/125
Typ złączy:SC (A1)SC (A2)SC (B1)SC (B2)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,25< 0,25< 0,25< 0,25

 

Towar został wycofany z oferty
 
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011D 2xSC-2xSC, duplex, OM1 1m
Kod towaru: L3111