FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcordy i Pigtaile

OM2

Patchcord wielomodowy PC-019D 2xSC-2xSC, duplex OM2 3m
Kod towaru: L31130
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
26,28 PLN32,32 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Patchcord PC-019D to dwa kable światłowodowe, wielomodowe o długości 3 metrów zakończone obustronnie złączami SC.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-013D 2xSC-2xFC, duplex, OM1 1m - WYPRZEDAŻ
Widok patchcordu PC-019D.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-013D 2xSC-2xFC, duplex, OM1 1m - WYPRZEDAŻ
Widok złączy SC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC - 2x SC
  • jedno włókno wielomodowe
  • długość - 3m
  • niska tłumienność
Patchcord PC-019D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 3 metrów. Kable zakończone są z obydwu stron dwoma złączami SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem wielomodowym OM2. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Parametry techniczne:
Nazwa:PC-019D
Kod:L31130
Długość:3 m
Typ włókna:2x wielomodowy, 50/125
Typ złączy:SC (A,B)SC (A,B)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,25< 0,25 

 

Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
26,28 PLN32,32 PLN0 %
 
Patchcord wielomodowy PC-019D 2xSC-2xSC, duplex OM2 3m
Kod towaru: L31130