FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcordy i Pigtaile

OM2

Patchcord wielomodowy PC-017D 2xLC-2xLC, duplex OM2 1m
Kod towaru: L3117
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
26,77 PLN32,93 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Patchcord PC-017D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 1 metra zakończone obustronnie złączami LC.
Patchcord wielomodowy PC-017D 2xLC-2xLC, duplex OM2 1m
Widok patchcordu PC-017D.
Patchcord wielomodowy PC-017D 2xLC-2xLC, duplex OM2 1m
Widok złączy LC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x LC - 2x LC
  • dwa włókna wielomodowe
  • długość - 1 m
  • niska tłumienność
Patchcord PC-017D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 1 metra. Kable zakończone są z obydwu stron złączami optycznymi typu LC. Złącza LC posiadają łączenie zatrzaskowe są wykorzystywane najczęściej w modułach SFP, ze względu na niewielki rozmiar.
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem wielomodowym OM2. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Parametry techniczne:
Nazwa:PC-017D
Kod:L3117
Długość:1 m
Typ włókna:2x wielomodowy, 50/125
Typ złączy:LC (A1)LC (A2)LC (B1)LC (B2)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,2< 0,2< 0,2< 0,2

 

Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
26,77 PLN32,93 PLN0 %
 
Patchcord wielomodowy PC-017D 2xLC-2xLC, duplex OM2 1m
Kod towaru: L3117