FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcordy i Pigtaile

OM2

Patchcord wielomodowy PC-015D 2xSC-2xLC, duplex OM2 3m
Kod towaru: L31153
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
27,13 PLN33,37 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Patchcord PC-015D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 3 metrów zakończone obustronnie złączami SC oraz LC.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-015D 2xSC-2xLC, duplex, OM2 1m
Widok patchcordu PC-015D.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-015D 2xSC-2xLC, duplex, OM2 1m
Widok złączy SC i LC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC - 2x LC
  • dwa włókna wielomodowe
  • długość - 3 m
  • niska tłumienność
Patchcord PC-015D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 3 metrów. Kable zakończone są z obydwu stron złączami optycznymi. Z jednej strony dwoma złączami SC natomiast z drugiej dwoma złączami LC. Złącza SC i LC są obecnie najbardziej popularnymi złączami. Złącza SC posiadają proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu. Złącza LC posiadają łączenie zatrzaskowe są wykorzystywane najczęściej w modułach SFP, ze względu na niewielki rozmiar.
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem wielomodowym OM2. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Parametry techniczne:
Nazwa:PC-015D
Kod:L31153
Długość:3 m
Typ włókna:2x wielomodowy, 50/125
Typ złączy:SC (A1)SC (A2)LC (B1)LC (B2)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,2< 0,2< 0,2< 0,2

 

Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
27,13 PLN33,37 PLN0 %
 
Patchcord wielomodowy PC-015D 2xSC-2xLC, duplex OM2 3m
Kod towaru: L31153