FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcordy i Pigtaile

G.657A

Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Kod towaru: L7370
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Patchordy wykonywane są na zamówienie
z możliwością doboru typu i długości kabla oraz rodzaju i ilości złączy.
Można samodzielnie wyliczyć koszt patchcordu korzystając z kalkulatora.

Na podstawie tak otrzymanego wyliczenia zostanie przez Dział Handlowy sporządzona oferta.
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Widok przykładowego patchcorda wielomodowego o długości 70 m
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Widok złączy - przykładowe złącza typu LC
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Przykładowe zakończenie kabla światłowodowego przeznaczonego do ułożenia bezpośrednio w ziemi.
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Kabel światłowodowy wielomodowy z zarobionymi różnymi rodzajami złącz na obu końcach.
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Kabel światłowodowy uniwersalny z kaskadowo zarobionymi złączami SC.
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Opcjonalne zakończenie kabla zabezpieczające dodatkowo złącza przed uszkodzeniem.
Możliwa konfiguracja:
Typ kabla:
  • Kabel światłowodowy do zastosowań zewnętrznych,
  • Kabel światłowodowy do zastosowań wewnętrznych.
Budowa kabla:
  • patchcord simplex SX (o średnicy zewnętrznej 1,8mm lub 2,8mm),
  • patchcord duplex DX (o średnicy zewnętrznej 1,8mm (mini duplex) lub 2,8mm),
  • patchcord duplex flat DF (o średnicy zewnętrznej 2,8mm),
  • inny: kabel światłowodowy o dowolnej ilości włókien (ilość włókien jest jednym z czynników determinujących ostateczną średnicę zewnętrzną).
Typ włókna
Patchcord oferowany jest jako przewód jedno- lub wielomodowy.
Typy włókien używane dla światłowodów jednomodowych:
  • G.652D 9/125,
  • G.655 9/125,
  • G.657A 9/125,
  • G.657B 9/125,
  • G.657C (CC) 9/125.
Typy włókien stosowane w światłowodach wielomodowych:
  • OM1 62,5/125,
  • OM2 50/125,
  • OM3 50/125,
  • OM3 CC 50/125,
  • OM4 50/125,
  • OM4 CC 50/125.
Typ złącz
Złącza stosowane dla włókien jednomodowych:
  • ST/UPC,
  • SC/UPC,
  • SC/APC 8,
  • FC/UPC,
  • FC/APC 8,
  • LC/UPC,
  • LC/APC 8,
  • E2000/UPC,
  • E2000/APC,
  • MU/UPC,
  • MU/APC,
  • DIN/UPC,
  • DIN/APC 8,
  • MTRJ.
Złącza stosowane dla włókien wielomodowych:
  • ST/PC
  • SC/PC
  • FC/PC
  • LC/PC
  • E2000/PC
  • MTRJ
  • MU
  • DIN
Przewód posiada wysoką jakość, pozwalającą na stosowanie go w odpowiedzialnych instalacjach telekomunikacyjnych. Płaszcz kabla jest bezhalogenowy, niepalny LSOH, nie rozprzestrzenia płomienia. Kabel jest odporny na przenikanie wody i promieniowanie UV. Stosowane procedury i standardy produkcji pozwalają na 100% powtarzalność wykonania i utrzymanie wysokiej jakości przewodu.
Zastosowanie:
  • Zewnętrzne łącza światłowodowe,
  • Wewnątrz budynkowe łącza światłowodowe,
  • Sieci kampusowe,
  • Sieci dystrybucyjne,
  • Połączenia terminalowe.
Możliwe sposoby zakończenia kabli:
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
0 %
 
Patchcord światłowodowy (towar na zamówienie)
Kod towaru: L7370