FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcordy i Pigtaile

Jednomodowe

Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522S SC/APC-SC/APC, simplex G.652D 1m
Kod towaru: L3222
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
12,20 PLN15,01 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Patchcord ULTIMODE PC-522S to odcinek kabla światłowodowego jednomodowego o długości 1 metra zakończony obustronnie złączami SC/APC.
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522S SC/APC-SC/APC, simplex G.652D 1m
Widok patchcordu ULTIMODE PC-522S.
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522S SC/APC-SC/APC, simplex G.652D 1m
Widok złączy SC/APC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
  • jedno włókno jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Patchcord ULTIMODE PC-522S to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z obydwu stron jednym złączem SC/APC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą). Złącza SC/APC posiadają wypolerowane czoło ferruli pod kątem 8 stopni.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w pachtcordach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Włókna światłowodowe zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D są obecnie jednymi z najlepszych jednomodowych standardowych włókien na rynku. Przed wprowadzeniem zalecenia G.652.D systemy optyczne ze względu na wysokie tłumienie mogły mogły pracować w trzech oknach transmisyjnych (I okno: 850nm, II okno: 1310nm, III okno: 1550nm). Systemy optyczne oparte na włóknach z obniżonym pikiem wodnym mogą pracować w całym paśmie od 1280nm - 1650nm.
Parametry techniczne:
Nazwa:ULTIMODE PC-522S
Kod:L3222
Długość:1 m
Typ włókna:1x jednomodowy, 9/125
Typ złączy:SC/APC (A)SC/APC (B)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,25< 0,25 
Tłumienność odbiciowa [dB]:> 50> 50

 

Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
12,20 PLN15,01 PLN0 %
 
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522S SC/APC-SC/APC, simplex G.652D 1m
Kod towaru: L3222
SKOMPLETUJ
BIBLIOTEKA DZIAŁU
NOWOŚCI W BIBLIOTECE
WARTO PRZECZYTAĆ