FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcordy i Pigtaile

G.657A

Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522S2 SC/APC-SC/APC, simplex G.657.A2 1,5m
Kod towaru: L32222
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
9,00 PLN11,07 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Patchcord ULTIMODE PC-522S2 to odcinek kabla światłowodowego jednomodowego o długości 1,5 metra zakończony obustronnie złączami SC/APC.
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522S SC/APC-SC/APC, simplex G.652D 1m
Widok patchcordu ULTIMODE PC-522S2.
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522S SC/APC-SC/APC, simplex G.652D 1m
Widok złączy SC/APC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657A2)
  • długość - 1,5m
  • niska tłumienność
Kabel zakończony jest z obydwu stron jednym złączem SC/APC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą). Złącza SC/APC posiadają wypolerowane czoło ferruli pod kątem 8 stopni.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w pachtcordach jest włóknem jednomodowym G.657.A2. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Włókna w standardzie G.657.A2 są obecnie jednymi z najlepszych i najbardziej popularnych włókien jednomodowych. Włókno to często nazywane jest "udoskonalonym włóknem G.652D", ze względu na to, iż zmniejszono dla niego minimalny możliwy promień gięcia, przy zachowaniu parametrów pozostałych własności. Tłumienie włókna G.657.A2 dla długości fali 1310nm wynosi <0,35dB/km, a dla 1550nm <0,20dB/km. Charakterystycznym dla tego typu włókna jest zmniejszony wpływ tłumienia makrozgięć. Tłumienność 10 zwojów o promieniu zgięcia 15mm dla fali 1550nm nie przekracza 0,03dB, a przy minimalnym promieniu wynoszącym tylko 7,5mm, 1 zwój wprowadza tłumienie <0,5dB dla fali 1550nm.
Parametry techniczne:
Nazwa:ULTIMODE PC-522S2
Kod:L32222
Długość:1,5 m
Typ włókna:1x jednomodowy, 9/125 G.657.A2
Typ złączy:SC/APC (A)SC/APC (B)

 

Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
9,00 PLN11,07 PLN0 %
 
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522S2 SC/APC-SC/APC, simplex G.657.A2 1,5m
Kod towaru: L32222