FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-513D 2xSC-2xFC, duplex G.652D 1m
Kod towaru: L3413
Towar został wycofany z oferty
Patchcord ULTIMODE PC-513D to dwa jednomodowe kable światłowodowe o długości 1 metra zakończone obustronnie - złączami SC oraz FC.
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-513D 2xSC-2xFC, duplex G.652D 1m
Widok patchcordu ULTIMODE PC-513D.
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-513D 2xSC-2xFC, duplex G.652D 1m
Widok złącz SC i FC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC - 2x FC
  • dwa włókna jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Patchcord ULTIMODE PC-513D to dwa jednomodowe kable światłowodowe o długości 1 metra. Kable zakończone są z obydwu stron złączami optycznymi. Z jednej strony dwoma złączami SC natomiast z drugiej dwoma złączami FC. Złącza SC i FC są obecnie najbardziej popularnymi złączami. Złącza SC posiadają proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą). Złącza FC posiadają łączenie gwintowane zapewniające mechaniczną izolację ferruli i światłowodu.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Włókna światłowodowe zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D są obecnie jednymi z najlepszych jednomodowych standardowych włókien na rynku. Przed wprowadzeniem zalecenia G.652.D systemy optyczne ze względu na wysokie tłumienie mogły mogły pracować w trzech oknach transmisyjnych (I okno: 850nm, II okno: 1310nm, III okno: 1550nm). Systemy optyczne oparte na włóknach z obniżonym pikiem wodnym mogą pracować w całym paśmie od 1280nm - 1650nm.
Parametry techniczne:
Nazwa:ULTIMODE PC-513D
Kod:L3413
Długość:1 m
Typ włókna:2x jednomodowy, 9/125
Typ złączy:SC (A1)SC (A2)FC (B1)FC (B2)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,25< 0,25< 0,25< 0,25
Tłumienność odbiciowa [dB]:> 50> 50> 50> 50

 

Towar został wycofany z oferty
 
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-513D 2xSC-2xFC, duplex G.652D 1m
Kod towaru: L3413