FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Kabel uniwersalny ULTIMODE UNI-8MM 1m (8 włókien OM2 50/125)
Kod towaru: L7358
Towar został wycofany z oferty
Kabel uniwersalny do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych ULTIMODE UNI-8MM
8 włókien wielomodowych w standardzie OM2 50/125 μm w tubie centralnej.
Kabel uniwersalny ULTIMODE UNI-8MM 1m (8 włókien OM2 50/125)
Kabel światłowodowy ULTIMODE UNI-8MM.
Kabel uniwersalny ULTIMODE UNI-8MM 1m (8 włókien OM2 50/125)
Kabel światłowodowy ULTIMODE UNI-8MM.
Cechy wyróżniające:
  • tuba centralna wypełniona żelem
  • 8 włókien wielomodowych OM2 50/125 μm
  • szklane włókna wzmacniające kabel
  • włókna w ścisłej tubie 250 μm
  • powłoka LSZH
Kabel światłowodowy ULTIMODE UNI-8MM to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych. Włókna wielomodowe w powłoce 250 μm umieszczone są w tubie centralnej wypełnionej żelem. Żel wypełniający tubę stanowi warstwę ochronną dla włókien światłowodowych, amortyzując przemieszczanie się włókien przy ruchach kabla czy zabezpieczając włókna przed oddziałaniem warunków atmosferycznych. Zastosowane w konstrukcji kabla włókna aramidowe mają na celu zabezpieczenie tuby centralnej z włóknami światłowodowymi przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz gryzoniami.
Kabel ULTIMODE UNI-8MM zawiera 8 włókien wielomodowych. Kolorystyka włókien w kablu jest zgodna ze standardem GB13993.3-2001. Powłoka kabla została wykonana z materiału LSZH (powłoka nierozprzestrzeniająca płomienia i niewydzielająca substancji toksycznych).
W kablu zostały zastosowane włókna wielomodowe OM2 50/125 w powłoce 900 μm. Zastosowane włókna wielomodowe spełniają międzynarodowy standard IEC 60793-2-10 typu A1a. Włókna wielomodowe OM2 są obecnie najbardziej popularnymi włóknami wielomodowymi zapewniającymi poprawną pracę w I i II oknie transmisyjnym (850 i 1310 nm). Tłumienie nie przekracza 3,5 dB/km w I oknie transmisyjnym oraz 1,5dB/km w II oknie transmisyjnym.
Kable uniwersalne ULTIMODE UNI są kablami żelowymi o przeznaczeniu zarówno wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz połączeń poziomych zewnętrznych w kanalizacji wtórnej. Ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w korytach kablowych. Może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy połączeniach między budynkami.
W ofercie dostępne są także kable uniwersalne ULTIMODE:
  • ULTIMODE UNI-4SM L7644 - 4 włókna jednomodowe G.652.D,
  • ULTIMODE UNI-4MM L7354 - 4 włókna wielomodowe OM2 50/125,
  • ULTIMODE UNI-8SM L7648 - 8 włókien jednomodowych G.652.D.
Możliwe opcje zakupu kabla światłowodowego:
  • L7358 - sprzedaż na metry kabla ULTIMODE UNI-8MM
  • L7358_2000 - szpula (2000 metrów) kabla ULTIMODE UNI-8MM
Parametry techniczne:
NazwaULTIMODE UNI-8MM
KodL7358
Liczba włókien8
Średnica kabla6 mm
Masa kabla38 kg / 1000 m
Rodzaje włókienwielomodowe,
OM2 50/125 μm
Tłumienie włókna< 1,5 dB/km dla 1310nm
< 3,5 dB/km dla 850nm
Powłoka włókna250 μm
Odporność na zgniatanie1000N/100mm
Temperatura pracy- 40... 60oC
Temperatura instalacji- 20... 70oC
Konstrukcja kabla ULTIMODE UNI

1. Włókno światłowodowe w powłoce 250 μm,
2. Żel wypełniający tubę,
3. Tuba centralna,
4. Włókna aramidowe,
5. Powłoka LSZH.



ULTIMODE Building System to rozwiązanie pozwalające na stworzenie światłowodowej sieci budynkowej FTTH (ang. Fiber To The Home). System pozwala na kompleksową budowę linii optycznej w budynkach z zapewnieniem łącza światłowodowego w każdym mieszkaniu / biurze. System idealnie rozwiązuje także problem rozprowadzenia okablowania w biurach typu "open space".
Cena dotyczy 1 metra kabla.
Towar został wycofany z oferty
 
Kabel uniwersalny ULTIMODE UNI-8MM 1m (8 włókien OM2 50/125)
Kod towaru: L7358